Spausdinti

Studentai vaikų globos namuose sukūrė kalėdinį stebuklą

Studentai vaikų globos namuose sukūrė kalėdinį stebukląAtėjus gražiausioms metų šventėms, skubame pirkti dovanas artimiesiems, draugams, o kalėdine atributika gausiai puošiame namus ir darbovietes. Ši džiaugsminga nuotaika ne vieną iš mūsų paskatina dalintis gerumu. Ne išimtis ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) studentų mokslinės draugijos Ergoterapijos būrelio nariai.

Studentai kiekvienais metais stengiasi sukurti ypatingą Kalėdinę atmosferą sergantiesiems ar likimo nuskriaustiems žmonėms. Jie įsitikinę, jog tai viena svarbiausių būsimojo gydytojo pareigų. Šiemet būsimieji ergoterapeutai kartu su informacinių technologijų įmonės „Telesoftas“ atstovais apsilankė Kaune įsikūrusiame vaikų gerovės centre „Pastogė“, kur artėjančių švenčių proga sveikino mažuosius.

Linksmų personažų apsuptyje pasirodė ir pats tikriausiais Kalėdų senelis, kurio vaikai taip laukė! Šiais metais juo tapo UAB „Telesoftas“ direktorius Algirdas Stonys. Ilgai lauktas svečias pas vaikus atvyko netuščiomis – susirinkusiems vaikams išdalintos saldžios dovanos ir vaikų meninius gebėjimus lavinantys žaislai, o žaidimų kambaryje įrengtas stalo futbolo stalas.

„Persirengęs Kalėdų Senelio kostiumu pajutau, kad artėja Šv. Kalėdos. Užėjus į vaikų gerovės centrą, mane pasitiko būrys vaikų. Aplankė tikrai geras jausmas – juk ne visada vaikams yra svarbios dovanos, jiems reikia meilės, šilumos ir svarbiausia - dėmesio“, - sakė UAB „Telesoftas“ vadovas Algirdas Stonys.Studentai vaikų globos namuose sukūrė kalėdinį stebuklą

„Nors sniego ir nematyti, tačiau tikiu, jog mažųjų širdyse mums pavyko sukurti kalėdinę nuotaiką, patys gavome ne mažesnę teigiamų emocijų porciją“,- puikiai praleistu vakaru džiaugėsi LSMU studentai.

Renginyje dalyvavusi UAB „Telesoftas“ projektų vadovė Karolina džiaugėsi matydama vaikų šypsenas: „Geranoriškais pagrindais surinktos labdaros lėšos yra skirtos kilniam tikslui – sukurti jaukesnę, šiltesnę ir draugiškesnę aplinką mažiesiems. Dovanomis siekiame skatinti vaikų kūrybiškumą ir komandinį darbą – tai vieni svarbiausių įgūdžių, kuriuos turime padėti formuoti augančiai kartai. Esame laimingi, galėdami prisidėti prie šios geros valios iniciatyvos“,- sakė ji.

„Būdamas vaikų apsuptyje supratanti, kaip gera daryti gerus darbus. Smagu pradžiuginti vaikus - jie nebesijaučia tokie vieniši ir užmiršti. Kartu su būreliu kiekvienais metais lankome vaikus įvairiose įstaigose - tai visiems suteikia kur kas daugiau optimizmo“, - šventėje patirtais įspūdžiais dalinosi Ksenija Kolesnikova, LSMU SMD Ergoterapijos būrelio pirmininkė.

 

Lina Pankratjevaitė