Spausdinti

POLA atstovų susitikimas su Kauno klinikų administracija

Birželio 3 dieną Kauno klinikose lankėsi Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacijos (POLA) atstovai: viceprezidentas Gediminas Žižys ir valdybos narė Sonata Gaudutienė.

Susitikime su ligoninės generaliniu direktoriumi prof. habil dr. Renaldu Jurkevičiumi, direktore visuomenės sveikatai, mokslui ir studijoms prof. dr. Lina Jaruševičiene, Onkologijos ir hematologijos klinikos vadove prof. Elona Juozaityte, Stacionarinių paslaugų koordinavimo tarnybos vadovu dr. Kęstučiu Stašaičiu pristatyta POLA veikla, planai ir perspektyvos, sutarta dėl tolesnio bendradarbiavimo.

Svečiams pristatyta Kauno klinikų patirtis diegiant sisteminį pacientų kvietimą dalyvauti profilaktinėse onkologinių ligų patikrų programose, ligoninėje taikomos onkologinių ligų gydymo galimybės. Vizito metu svečiams aprodyta Onkologijos ir hematologijos klinika, Traumu ir skubios pagalbos centras. 

Kauno klinikų administracija su POLA atstovais aptarė bendradarbiavimo galimybes savanorių rengimo srityje, bendravimo su pacientais klausimais. Sutarta sutelkti jėgas platinant informaciją onkologinėmis ligomis sergantiems pacientams apie POLA kortelę ir jos galimybes.

 

Daugiau informacijos: http://www.pola.lt/

 Kauno klinikų inf.