Pažintis su Universitetu – džiugi, įdomi, informatyvi

Lapkričio 16 –ąją visuose Lietuvos sveikatos mokslų universiteto fakultetuose šurmuliavo minios nestudentiško jaunimo: kaip ir kasmet LSMU atvėrė auditorijų, laboratorijų, muziejų duris moksleiviams iš visos Lietuvos.

Šiemet  LSMU Karjeros centro organizuotas renginys susilaukė didžiulio susidomėjimo: likus savaitei jau buvo užsiregistravę 22 mokyklos, sulig kiekviena diena norinčiųjų apsilankyti skaičius vis augo, vėliau dėl didelio norinčiųjų skaičiaus registraciją netgi teko uždaryti.

Šiųmetėje Atvirų durų dienoje apsilankė ne mažiau kaip 800 moksleivių. Renginys, kurio metu atsakyta į moksleivių klausimus, pristatytos Universiteto studijų programos ir kitų metų priėmimo tvarka, parodė, jog susidomėjimas studijomis LSMU neslūgsta: visos susitikimams skirtos salės ir auditorijos buvo pilnutėlės.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gausiai iš visų Lietuvos mokyklų į Universitetetą atvykusius mokinius pasveikino Slaugos fakulteto dekanė prof. Jūratė Macijauskienė.

Z. Januškevičiaus posėdžių salė – sausakimša: Medicinos fakultetas kasmet pritraukia daugiausiai susidomėjusiųjų, dekano prof. Algimanto Tamelio moksleiviai klausėsi susikaupę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pirmosios pagalbos svarba: Medicinos fakulteto studentai moksleivius mokė gaivinimo įgūdžių.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Labiausiai susidomėję studijomis Veterinarijos fakultete dekanei prof. Vitai Riškevičienei turėjo papildomų klausimų.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gyvūnų mokslų fakultetas kasmet pritraukia vis daugiau besidominčių studijomis. Dekanas doc. Rolandas Stankevičius ir prodekanas Evaldas Šlyžius klausimų sulaukė daug ir įvairių.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daug klausimų apie studijų programas sulaukė Visuomenės sveikatos fakulteto prodekanas doc. Paulius Vasilavičius.

dsc_0040.jpg (4608x3072)

Farmacijos fakulteto dekanė prof. Ramunė Morkūnienė ir prodekanas prof. Valdas Jakštas mokiniams papasakojo apie farmacijos studijas, o smalsiausiems pravėrė ir laboratorijų duris.

 

9odontol.jpg (4608x3456)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nors Odontologijos fakulteto pristatymas vyko renginio pabaigoje, susidomėjusių buvo pilna auditorija – pristatytos studijų programos „Odontologija“ ir „Burnos higiena“.

10muz.jpg (3872x2592)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pažintį su LSMU papildė viešnagė LSMU Anatomijos muziejuje.