Spausdinti

Paskelbti nuotraukų konkurso „Geriausia Erasmus+ akimirka“ nugalėtojai!

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) išrinktos gražiausios studijų ir praktikos akimirkos iš Erasmus+ mainų programos. Įsimintiniausių akimirkų konkurso dalyviai, atsiuntę gražiausias nuotraukas, apdovanoti dovanų kuponais apsipirkti knygyne ir nutrinamaisiais pasaulio žemėlapiais.

Iki sausio 31 dienos vykusiame konkurse, kurį organizavo Tarptautinių ryšių ir studijų centro (TRSC) Akademinio judumo skyrius, dalyvavo LSMU studentai, šiuo metu išvykę studijoms arba praktikai pagal Erasmus+ mainų programą, anksčiau šia mainų programa pasinaudoję studentai ir užsienio studentai, kurie į Universitetą atvyko pagal Erasmus+ mainus.

Konkursas „Geriausia Erasmus+ akimirka“ vyksta jau penkerius metus iš eilės. Jo metu studentai skatinami pasidalyti savo gražiausiomis akimirkomis iš studijų ir praktikos pagal Erasmus+ mainų programą. Konkurso idėja – populiarinti Erasmus+ mainų programą, taip pat studentams suteikti galimybę pasidalyti geriausiomis akimirkomis su draugais ir akademine bendruomene.

Konkursui pateiktos nuotraukos buvo dedamos socialiniame tinkle „Facebook“, puslapyje „Erasmus+ LSMU“. Trys konkurso nugalėtojai išrinkti balsavimo būdu, t. y. laimėjo daugiausia paspaudimų „patinka“ „Facebooke“ surinkusios nuotraukos. Jiems įteikti nutrinamieji pasaulio žemėlapiai.

Dar tris laimėtojus išrinko TRSC sudaryta komisija. Jiems įteikti kuponai apsipirkti knygyne.

Konkurso nugalėtojams prizai įteikti vasario 7 dieną vykusiame renginyje „Erasmus+ dienos 2019“.

Dažniausiai konkursui pateiktose nuotraukose – akimirkos iš praktikos darbo vietų, darbas su gyvūnais, taip pat laisvalaikio akimirkos – kelionės, gamta bei naujieji draugai.

Konkurso nugalėtojai:

1 vieta – daugiausia paspaudimų „patinka“ „Facebooke“. Autorė: Simona Trijonytė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 vieta – daugiausiai paspaudimų „patinka“ „Facebooke“. Autorė: Aistė Šamanskytė


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 vieta – daugiausiai paspaudimų „patinka“ „Facebooke“. Autorius: Tomas Bušauskas


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRSC komisijos balsai:

1 vieta – Greta Keršytė


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 vieta – Ernest Kostenko

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 vieta – Asta Bobin