Spausdinti

Jauniesiems sveikatos ir gyvybės mokslų specialistams – LSMU diplomai

Vasaris Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) prasidėjo iškilmingai – studijas Universitete baigė 174 bakalaurai ir magistrai. Vasario 1 dieną vykusio iškilmingo senato posėdžio metu diplomai įteikti Veterinarijos, Gyvūnų mokslų, Medicinos, Farmacijos, Slaugos ir Visuomenės sveikatos fakultetų absolventams.

LSMU senato pirmininkas, prof. dr. Rimantas Benetis džiaugėsi absolventų sunkiu darbu, kurio rezultatas – diplomas, ir linkėjo sėkmingai įsilieti į darbo rinką. „Atsiminkite šią dieną visi – jums prasideda naujas gyvenimo etapas. Linkiu didžiausios sėkmes nugalėti gyvenimo iššūkius ir surasti savo vietą“, – kalbėjo senato pirmininkas. Pasak jo, ši akimirka svarbi ir šventėje susirinkusiems tėvams – jų atžalos praėjo pakankamai sudėtingą gyvenimo etapą.

LSMU absolventus pasveikino ir sveikatos apsaugos viceministrė Lina Jaruševičienė, taip pat perdavusi ir ministro Aurelijaus Verygos sveikinimą. „Šiandien išeina naujos epochos specialistai, kurie dirbs ne tam, kad išgydytų ligas, bet tam, kad žmonės nesirgtų ir gyventų laimingą gyvenimą“, – kalbėjo viceministrė ir linkėjo sėkmingo profesinio skrydžio.

Bakalaurus ir magistrus taip pat sveikino LSMU fakultetų dekanai. „Jūs padarėte laimingais save, savo artimuosius ir mus. Visada sėkite gėrį ir džiaugsmą savo aplinkoje ir žmonėse, prie kurių prisiliesite“, – kalbėjo Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algimantas Tamelis. Farmacijos fakulteto dekanė prof. dr. Ramunė Morkūnienė absolventams linkėjo sėkmingai įveikti gyvenimo iššūkius, kurie laukia ateityje. „Nuėjote nelengvą kelią – dirbote, daugelis iš jūsų turėjote šeimas ir auginote vaikus, savaitgaliais studijavote. Linkiu sėkmės jūsų šeimoms ir artimiesiems“, – kalbėjo dekanė.

Slaugos fakulteto dekanė prof. dr. Jūratė Macijauskienė absolventams dėkojo, kad jie rinkosi studijas LSMU. „Linkiu, kad mūsų susitikimų būtų daug, taip pat kad jums sektųsi. Kartais sėkmė turi atsitiktinumo atspalvį, linkiu, kad pastangos duotų rezultatus ir sėkmė nebūtų atsitiktinumas“, – sakė dekanė. Pasak Visuomenės sveikatos fakulteto dekanės prof. habil. dr. Ramunės Kalėdienės, absolventai tapo LSMU bendruomenės nariais ir jais visada išliks. „Jūsų laukia daug iššūkių, bet neabejoju, kad įgytos kompetencijos ir žinios padės jums siekti ir įgyvendinti ambicingus planus, jūsų dėka žmonės taps sveikesni, o sveikatos priežiūros sistema – efektyvesnė“, – teigė dekanė.

Veterinarijos fakulteto dekanė prof. dr. Vita Riškevičienė dėkojo tėvams ir artimiesiems, kurie absolventams padėjo sėkmingai užbaigti studijas, taip pat ragino absolventus ir toliau tęsti studijas. „Tai – šventė jūsų ir mūsų širdyse. Mes su pačiais gražiausiais linkėjimais jus išlydime į tolesnį jūsų mokslinį kelią, tikiuosi, kad tęsite studijas“, – kalbėjo Veterinarijos fakulteto dekanė. Absolventams sėkmės linkėjo ir Gyvūnų mokslų fakulteto dekanas doc. dr. Rolandas Stankevičius. „Linkiu sėkmės ir ištvermės, stiprybės pradėti naujus etapus ir juos sėkmingai baigti“, – sakė dekanas.

Iškilmingo LSMU senato posėdžio metu įteikti Maisto mokslo bakalauro (32 absolventai), Gyvūnų mokslo bakalauro (9 absolventai), Gyvulininkystės technologijos magistro (6 absolventai), Medicininės ir veterinarinės genetikos bakalauro (24 absolventai), Medicininės ir veterinarinės biochemijos bakalauro (22 absolventai), Farmacijos magistro (39 absolventai), Sveikatinimo ir reabilitacijos magistro (28 absolventai), Sveikatinimo ir reabilitacijos fiziniais pratimais magistro (1 absolventas) ir Gyvensenos medicinos magistro (13 absolventų) diplomai.

Akimirkos iš šventės – „Facebook“ nuotraukų galerijoje.