Spausdinti

Nauja studijų programa LSMU!

Gyvensenos medicina

 

Jau rugsėjį Lietuvos sveikatos mokslų universitete startuoja "Gyvensenos medicinos" visuomenės sveikatos krypties magistro studijų programa. Programa parengta bendradarbiaujant su JAV universitetais ir vienais žymiausių gyvensenos medicinos specialistų.

 

Ši programa turėtų tapti jungiamąja grandimi tarp asmens ir visuomenės sveikatos, užtikrinant, kad kiekvienas Lietuvos gyventojas ateityje gautų kvalifikuotą ir prieinamą pagalbą keičiant gyvenseną.

 

Parengti specialistai galėtų dirbti savivaldybių visuomenės sveikatos biuruose, užsiimti privačia konsultavimo praktika, o ateityje būtų siekiama, kad tokie specialistai taptų pilnaverčiais šeimos gydytojo komandos nariais.

 

Info

 

Todėl kviečiame visus, baigusius biomedicinos mokslų krypties pirmosios pakopos universiteto studijas (A600 Visuomenes sveikata (išskyrus A610 Epidemiologija ir A640 – Veterinarine maisto sauga), B300 Reabilitacija, B400 Mityba, B700 Slauga, C600 Sportas (išskyrus C670 – sporto psichologija), ir vientisąsias studijas  (A300 Medicina, A400 Odontologija, B200 Farmacija) pasidomėti šia programa ir galbūt jūs atrasite savo tikrąjį pašaukimą siekiant išsaugoti žmonių sveikatą.