"Mokslo dienos 2014" pirmą kartą vyko Kaune

Rugsėjo 30 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre įvyko „Thermo Fisher Scientific“ Mokslo dienos 2014, didžiausios pasaulyje kompanijos, siūlančios produktus ir paslaugas mokslui, kasmetinis renginys.

Renginys, pirmą kartą vykęs Kaune, pritraukė daugiau kaip 900 lankytojų. Į renginį taip pat atvyko ir mokslininkai bei tyrėjai iš Vilniaus, Klaipėdos, kitų šalies miestų.

Renginyje buvo pristatytas platus spektras „Thermo Scientific“, „Life Technologies“ ir „Fisher Scientific“ produktų, skirtų moksliniams tyrimams, pramonei, sveikatos apsaugai ir diagnostikai, farmacijai ir biotechnologijų sektoriui.

Renginio metu svečiai turėjo puikią progą pamatyti inovatyvią mokslinę, analitinę įrangą, diskutuoti, stebėti jos demonstracijas, aptarti įvairius techninius klausimus tiek su gamintojais, tiek su šių produktų platintojais Lietuvoje. Seminarų metu Lietuvos ir užsienio šalių pranešėjai pristatė naujausias technologijas, naudojamas moksliniams tyrimams.

Organizatorių inf.