Spausdinti

LSMU studentai išmoks ir projektų rašymo

LSMU studentai išmoks ir projektų rašymo

 Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) aktyviausi studentai turėjo išskirtinę galimybę sudalyvauti mokymuose ir įgyti reikalingų kompetencijų bei specifinių žinių, kurios pravers būsimiems specialistams ateityje. Išvykos metu dalyviai buvo skątinami susipažinti su kitų organizacijų nariais, dalintis gerąja patirtimi, kurti naujas idėjas ir teigiamus pokyčius universitete. Tikimasi, kad bendri projektai ir renginiai, taps nuolatiniu bendradarbiavimu.

Vasario 28-29 dienomis LSMU studentų atstovybės (SA)  iniciatyva Šaltupio sodyboje vyko organizacijų mokymai, kurių tikslas – toliau vienyti universiteto organizacijas bei kelti jų kompetencijas projektų rašymo bei rinkodaros srityse.

Mokymuose dalyvavo 7 universiteto organizacijos  – Lietuvos medicinos, psichologijos, odontologijos studentų asociacijos (LiMSA, LIPSA, SOA), studentų farmacininkų, mokslinės bei visuomenės sveikatos draugijos (SFD, SMD, VSSD).

Žiniomis ir patirtimi apie projektinį darbą su studentais dalijosi Lietuvos studentų sąjungos projektų vadovė Evelina Revuckaitė. Įgytos žinios, kaip sėkmingai parašyti projektą, kokių klaidų vengti bei kur ir kada projektai yra teikiami, buvo įtvirtintos praktiniuose, grupiniuose užsiėmimuose. Taip pat SA atstovai mokė rinkodaros ir viešojo kalbėjimo pagrindų.

Po interaktyvių paskaitų dalyviai atsipalaidavo protų „mūšyje“, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti rėmėjų ,,Lavazza“, ,,Ecodenta“ ir ,,Uriga“ įsteigtais prizais. Mokymų dalyviai džiaugėsi galimybe dalyvauti jungtinėje veikloje, o jų pageidavimu, tokių mokymų ateityje galėtų būti dar daugiau.

Inesa Navickaitė