Spausdinti

LSMU šokių ansamblis „Ave Vita“ – TV3 projekto „Kadagys“ šokių sūkuryje

LSMU šokių ansamblis „Ave Vita“ – TV3 projekto „Kadagys“ šokių sūkuryje Vasario 21-ąją per TV3 televiziją prasideda unikalaus tautinių šokių projekto „Kadagys“ transliacija. Šokių sūkuryje varžysis ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) tautinių šokių ansamblio „Ave Vita“ poros. Dalyvių tikslas – prikelti tradicijas naujam gyvenimui, atskleisti šokio grožį bei įrodyti jaunųjų LSMU bendruomenės narių aktyvumą ir kūrybingumą.

Kaip teigia LSMU Kultūros centro vadovė Monika Miliūtė, tai yra pirmasis LSMU šokių ansamblio „Ave Vita“ dalyvavimas tokiame projekte. „Dalyvauti nusprendėme norėdami išbandyti ne tik scenos, bet ir televizijos „virtuvę“, – teigia M. Miliūtė. „Projekte sieksime parodyti šių dienų kultūrą stilizuoto tautinio šokio ritmu. Norime būti suprasti šiuolaikinio žmogaus, tačiau kartu tai bus priminimas mūsų visų tradicijų“. Sukurti išskirtinį įvaizdį ansambliui padeda dizainerė Eva Mankus, tačiau kolektyvo nariai taip pat gausiai prisideda prie naujo stiliaus sprendimų paieškų.

Kiekvieną savaitgalį eteryje varžysis dešimt tautinių šokių ansamblių, kartu bandys įrodyti, kad tradicijos yra svarbios ir šiuolaikinėje visuomenėje. Senelių ir prosenelių išmintį įvelkant į modernų drabužį, gims naujoviškas šokio pateikimas, priimtinas tiek garbaus amžiaus žmonėms, tiek – jaunimui. LSMU atstovaujančio šokių ansamblio „Ave Vita“ vadovas Kazimieras Kondratavičius ir choreografė Silverija Gusaitė yra pasirengę pateikti įspūdingus jaunuolių pasirodymus šokio sūkuryje.

Tautinių šokių šventės akimirkos bus filmuojamos Kauno sporto halėje.

LSMU Kultūros centro vadovė sako,  kad studentai šį projektą vertina itin rimtai, aukoja visą savo laisvalaikį repeticijoms. Naujų studentų visada laukiama prisijungiančių prie šaunaus šokių kolektyvo, o visa LSMU bendruomenė kviečiama palaikyti jaunimą savaitgaliais vykstančių „Kadagio“ transliacijų metu (TV3 televizija).

Šokių konkurso pirmoji transliacija – vasario 21-ą dieną, sekmadienį, per TV3 televiziją.

Balsavimas transliacijų metu yra nemokamas. Skambinti galima vieną kartą.

Balsavimo numeris 880077706 – LSMU tautinių šokių ansamblis „Ave Vita“ ir Martynas Kavaliauskas.

Šokių ansamblis „Ave Vita“ kviečia LSMU bendruomenę palaikyti šokantį jaunimą, transliacijos metu balsuojant.

 

 Jurgita Miciulevičiūtė-Smeu