Spausdinti

LSMU kviečia ruoštis pirmakursių fuksų stovykloms!

LSMU kviečia ruoštis pirmakursių fuksų stovykloms!Kaip ir kiekvienais metais, abiturientai, kurie pasirašė sutartis su Lietuvos sveikatos mokslų universitetu (LSMU), be įvadinės savaitės renginių yra kviečiami dalyvauti ir tradicinėmis tapusiose FUKSŲ STOVYKLOSE. Šiemet tūkstantuką perkopusį pirmakursių būrį LSMU organizacijos kviečia net į tris visiškai skirtingas jaunimo stovyklas.

Pirmoji yra organizuojama Lietuvos medicinos studentų asociacijos, kitaip dar žinomos kaip LiMSA. Rugpjūčio 22-23 dienomis vyksianti stovykla kvies medicinos pirmakursius į legendomis apipintą Latežerio stovyklavietę. Čia visi susiras draugų, patirs nuotykių ir išmėgins save įvairiausiose užduotyse. Kaip įvardija patys LiMSA atstovai, tai tarsi pasiruošimas būsimiems mediko vargams ir džiaugsmams.

Praėjus lygiai savaitei, toje pačioje vietoje keletui dienų įsikurs ir Studentų Odontologų Asociacija (SOA), kuri taip pat kvies į tradicinę pirmakursių stovyklą. Būtent čia naujieji LSMU studentai susipažins su būsimais kurso draugais, sužinos, kas yra SOA ir kitos universiteto organizacijos, duos priesaiką, aiškinsis įvairiausias LSMU paslaptis ir be abejo nepakartojamai praleis laiką!

Na ir trečioji stovykla, vyksianti taip pat rugpjūčio 28-30 dienomis, bus organizuojama LSMU Veterinarijos akademijos Studentų atstovybės (VASA) narių. Tiesa, jie įspėja, jog ši pirmakursių stovykla - tai NE KRIKŠTYNOS, tikrosios studentiškosios krikštynos visada organizuojamos atskirai, jau prasidėjus mokslo metams. Tad, LSMU VASA kviečia įsijausti į studentišką gyvenimą jau nuo pirmos dienos ir sužinoti viską apie paskaitas, studijas, dėstytojus ir, žinoma, tikrąjį studentišką gyvenimą.

Apie kiekvieną stovyklą daugiau informacijos rasi šiose nuorodose:

LSMU MF Fuksų Stovykla 2015

LSMU OF FUX'ai Outside '15

LSMU Veterinarijos akademijos FUX'Ų STOVYKLA'15

 LSMU inf.