Spausdinti

LSMU atstovų vizitas Libane

Šių metų liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Tarptautinių ryšių ir studijų centro darbuotojai Beirute (Libanas) organizavo egzaminą norintiems studijuoti LSMU bei susitiko su universiteto absolventais ir su šiuo metu universitete studijuojančių studentų tėvais.  Šiuo metu LSMU studijuoja 41 studentas iš Libano.

Stojamąjį egzaminą sėkmingai išlaikė aštuoni libaniečiai, kurie pradės studijas LSMU naujais mokslo metais. Susitikimų su studentų tėvais metu buvo pateikiama informacija apie studijuojančiųjų akademinius pasiekimus, matomas problemas ir galimus jų sprendimo būdus, bendradarbiaujant su studentų šeimomis.

Pirmą kartą LSMU istorijoje organizuotas libaniečių LSMU (taip pat Kauno medicinos universiteto, Kauno medicinos akademijos ir Kauno medicinos instituto) absolventų susitikimas-popietė. Jo metu absolventai papasakojo apie savo profesinę veiklą po studijų baigimo, pasidalino prisiminimais apie studijas.  Universiteto atstovai pristatė universitetą ir naują universiteto veiklą – bendradarbiavimą su LSMU užsienio alumnais. Ja siekiama atnaujinti ir palaikyti ryšius su absolventais ir sukurti LSMU bendradarbiavimo su jais pagrindą, kuriuo vadovaujantis būtų keičiamasi aktualia informacija, inicijuojamos bendros veiklos. Absolventai pritarė  naujai iniciatyvai ir mano, kad susitikimų organizavimas yra puiki priemonė ryšiams su jais palaikyti.

 

LSMU Tarptautinių ryšių ir studijų centro inf.