Spausdinti

Lietuvos gydytojų teniso sąjungos dvejetų turnyre – rekordinis dalyvių skaičius

Lietuvos gydytojų teniso sąjungos dvejetų turnyre – rekordinis dalyvių skaičiusKaune įvyko trečiasis Lietuvos gydytojų teniso sąjungos ir Lietuvos gydytojų sąjungos organizuojamas dvejetų turnyras.

Dvi dienas trukusiame turnyre šiemet dalyvavo rekordinis skaičius žaidėjų – 101 dalyvis iš visos Lietuvos. Teniso kortuose varžėsi 76 vyrų, moterų ir mišrūs dvejetai. Turnyro organizatoriai suskaičiavo, kad šiemet žaidė 20 odontologų, 11 chirurgų, 8 traumatologai, 5 šeimos gydytojai, 3 akušeriai ginekologai, 2 dermatovenerologai ir kitų sveikatos priežiūros specialistų. Net 26 turnyro dalyviai – medicinos mokslų daktarai, iš jų – 4 docentai ir 8 profesoriai.

Šiemet turnyre debiutavo Kauno klinikų generalinis direktorius Renaldas Jurkevičius, LSMU Neurochirurgijos klinikos vadovas prof. Arimantas Tamašauskas ir Lietuvos gydytojų teniso sąjungos garbės nariai – Europos Sąjungos ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas (žaidęs dvejete su Remigijumi Žaliūnu) bei daugkartinis pasaulio, Europos ir olimpinis čempionas Virgilijus Alekna. Jau ne pirmą kartą Gydytojų teniso sąjungos turnyre dalyvavo Lietuvos gydytojų teniso sąjungos garbės nariai Europos Parlamento narys Zigmantas Balčytis, Seimo narys Gediminas Kirkilas ir profesorius Vytautas Kaminskas. Sąjungos garbės nariai turnyre dalyvauti gali tik su sąlyga, kad žaidžia poroje su gydytoju.

Vyrų dvejetų nugalėtojais tapo Gintaras Marazas ir Alfonsas Genys, finalinėje kovoje įveikę Aidą Valiukevičių ir Rimantą Vencevičių. Trečioji vieta vyrų iki 50 metų grupėje atiteko Ramūnui Būdai ir Tomui Jašinskui. Vyresnių kaip 50 metų vyrų dvejetų grupėje pirmąją vietą iškovojo gydytojas Emilis Subata ir Z. P. Balčytis. Antrojoje vietoje liko Gediminas Kirkilas ir Tadas Tarasevičius, trečiojoje – Audrius Pribuišis ir Česlovas Vyšniauskas.Lietuvos gydytojų teniso sąjungos dvejetų turnyre – rekordinis dalyvių skaičius

Moterų varžybas laimėjo Agnė Bieliūnaitė ir Renata Steponkienė, įveikusios praėjusių metų moterų grupės nugalėtojas kaunietes dermatovenerologes Skaidrą Valiukevičienę ir Birutę Adomavičienę. Trečiąją vietą tarp moterų dvejetų užėmė Birutė Miliauskienė ir Sigutė Mickevičiūtė. Mišrių dvejetų grupėje nugalėtojų apdovanojimus, kaip ir praėjusiais metais, atsiėmė R. Vencevičius ir S. Mickevičiūtė, antrąją vietą iškovojo A. Genys ir Jurga Vižinienė, trečiąją – B. Miliauskienė ir E. Subata.

Prizininkus apdovanojo pagrindinio turnyro rėmėjo – Lietuvos gydytojų sąjungos – prezidentas Liutauras Labanauskas ir Lietuvos gydytojų teniso sąjungos prezidentas R. Žaliūnas. Vienas iš turnyro organizatorių Aidas Valiukevičius, sveikindamas varžybų nugalėtojus, visiems žaidėjams padėkojo už aktyvų dalyvavimą turnyre, akį traukiančias kovas teniso aikštelėse ir už nuostabią atmosferą turnyro metu.

Lietuvos gydytojų teniso sąjungos nariais gali tapti medicinos gydytojo arba biomedicinos mokslų diplomą turintys specialistai. Lietuvos gydytojų teniso sąjunga yra Pasaulio gydytojų teniso sąjungos (World Medical Tennis Society, WMTS) narė. Sąjunga siekia populiarinti lauko tenisą tarp Lietuvos gydytojų ir kitų specialistų, dirbančių sveikatos apsaugos sistemoje (daugiau informacijos galima rasti adresu www.gydytojutenisas.lt). Aktyviausiai sportuojantys medikai jau rengiasi į liepos mėnesį Roterdame, Olandijoje, vyksiantį pasaulio gydytojų teniso čempionatą (wmtsrotterdam.com). Antrąjį gegužės savaitgalį vyks jau tradiciniu tapęs Lietuvos gydytojų teniso sąjungos čempionatas LSMU rektoriaus taurei laimėti.

 

Kauno klinikų inf.