Spausdinti

Kvietimas mokslo ir studijų institucijoms teikti paraiškas laboratorijų akreditacijai 2015 m. skirtoms lėšoms gauti

Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) skelbia kvietimą mokslo ir studijų institucijoms teikti paraiškas laboratorijų akreditacijai 2015 m. skirtoms lėšoms gauti.

„Šia priemone norime paskatinti mokslo ir studijų institucijas akredituoti jų įstaigose esančias laboratorijas, tuo labiau, kad šią veiklą remia valstybė. Iniciatyvą tęsiame jau antrus metus. Pernai šiai veiklai buvo skirta daugiau kaip 600 tūkst. litų (173 tūkst. eurų). Manau, kad labai svarbu mūsų šalyje užtikrinti laboratorijų veiklos kokybę, kad jų darbas būtų grindžiamas aukštais standartais“, – teigia MITA direktorius Arūnas Karlonas.

Lėšų skyrimo pagal šią priemonę tikslas – skatinti institucijas akredituoti laboratorijas ar atlikti atitikties įvertinimo veiklas, kad būtų užtikrintas pasitikėjimas laboratorijų veiklos rezultatais. Ši priemonė prisideda prie konkurencingumo bei tarptautinio pripažinimo plėtros, resursų taupymo, padeda užtikrinti klaidų prevenciją, skatina efektyvų laboratorijų veiklos administravimą.

Galimi pareiškėjai – Lietuvos Respublikoje įregistruotos mokslo ir studijų institucijos. Paraiškų pateikimo terminas – 2015 m. spalio 30 d.

Daugiau informacijos apie kvietimą ir paraiškų teikimą 

Kontaktai pasiteirauti:

Plėtros tarnyba, Ieva Imbrasaitė

El.paštas: ieva.imbrasaite@lsmuni.lt

Tel. 8 37 362556

MTEP programų skyrius, dr. Edita Bagdonaitė

El.paštas: edita.bagdonaite@mita.lt

Tel. (8 5) 2 644 700