Spausdinti

Korp! Fraternitas Lituanica et Patria Šokių vakaras 2015

Korp! Fraternitas Lituanica et Patria Šokių vakaras 2015Artėjant metų pabaigai LSMU fraternitiečiai jau ketvirtą kartą organizavo Šokių vakarą, skirtą 107-osioms korporacijos įkūrimo metinėms ir Lietuvos kariuomenės dienai paminėti.

Šios dvi progos buvo paminėtos ne veltui: korporacija „Fraternitas Lituanica“ buvo įkurta 1908 m. lapkričio 28 d. tuometiniame Petrapilyje jos sumanytojo generolo Vlado Nagevičiaus dėka, palaikant dr. Jonui Basanavičiui. Korporacijos įkūrėjai – Vl. Nagevičius, Vl. Ingeliavičius, P. Sližys, K. Oželis – buvo karo medicinos studentai, kurie Lietuvai paskelbus nepriklausomybę čia steigė ligonines bei rūpinosi Lietuvos kariuomenės sanitarine apsauga ir karių sveikatingumu.

Norėdami pagerbti organizacijos įkūrėjus bei prisiminti korporacijos tradicijas, fraternitiečiai visus pakvietė į Kauno įgulos karininkų ramovę. Šia garbinga proga organizacijos pasveikinti atvyko ne tik kitų korporacijų nariai, draugai, bet ir miesto svečiai, norintys kartu pasidžiaugti švente. Renginio metu Kauno įgulos karininkų ramovės parketą išbandė daugiau nei 70 svečių.

Šokių vakaras prasidėjo smagiu ir nuotaikingu šeimininkų pasirodymu, po jo – aistringu tango stebino korporantų duetas, „Aistra šokiui“ atstovai: korp! Fraternitas Lituanica et Patria kandidatė Erika Šuopytė ir korp! Neo-Lithuania filisteris Evaldas Bartauskis. Po jų pasirodymo, užsikrėtę šokio virusu, visi svečiai čiupo savo poras ir didžioje salėje kartu suko šventinį valsą.

Vakarui įpusėjus tikrą kubietiškos salsos pirtį užkūrė „Indance Kaunas“ kolektyvas. Bežiūrint jų pasirodymą daugeliui ne tik delnai kaito nuo plojimo, bet ir kojos trypė norėdamos išbandyti salsos ritmus. „Indance Kaunas“ kolektyvas atskleidė pagrindinių Rueda de casino žingsnelių paslaptis, todėl netrukus susibūrę į vieną darnų ratą koja kojon svečiai ir šeimininkai audė ypatingus šokio raštus.

Tiesa, kaipgi gimtadienis be torto? Šventinis tortas buvo įneštas į salės vidurį, o ant jo buvusios žvakutės slėpė vieną didelį norą – sulaukti dar daugiau metų ir jubiliejų bei vėl visiems susirinkti kartu! Vivat, crescat, floreat korp! Fraternitas Lituanica in aeternum!

Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti, rėmėjams įmonei Seduja, kavai Lavazza, fotografui Dainiui Četrauskui bei, žinoma, dalyvavusiems - buvo labai šilta ir jauku susitikti, pajudėti, pasidžiaugti. Ačiū, kad džiuginote vieni kitus savo šypsenomis, ačiū už gražius linkėjimus – jaukių artėjančių švenčių!

 

korp! Fraternitas Lituanica et Patria