Konkursas: geriausias filmukas apie studijas LSMU!

Studente,

Esi kūrybingas ir neabejingas?

Kviečiame Tave dalyvauti geriausio filmuko apie studijas (studijų programą) konkurse!

Kokie prizai laukia laimėtojų? Geriausio LSMU studentų filmuko autorius gaus 200 eurų, geriausi fakulteto kategorijoje – po 100 eurų. Taip pat yra įsteigtas 100 eurų komisijos prizas.

Ką Tau reikia padaryti:

1. Pačiam ar/ir su bendrakursių grupe nufilmuoti filmuką apie savo studijas. Filmukas turi atitikti „Facebook“ reikalavimus. Filmuoti gali bet kur: lauke, universitete, namuose, sporto salėje. Jei nuspręsi filmuoti paskaitoje, būtinai prieš tai suderink su dėstytoju. Filmuko trukmė – iki 1 min.

Gal kuriant Tau padės mūsų klausimai:

  • Kuo būsiu kai baigsiu studijas? Kas Tave įkvėpė studijuoti pasirinktą programą?
  • Kas Tave stebina studijose ar universitete?
  • Koks Tavo laisvalaikis?

2. Sumontuotą ir įgarsintą filmuką siųsk iki lapkričio 24 d. el. paštu komunikacija@lsmuni.lt,  nurodydamas savo vardą ir pavardę, bei kur šiuo metu mokaisi (fakultetą, kursą, programą). Nepamiršk nurodyti telefono numerį!

3. Kas ir kada vertins filmukus?

Filmukai bus vertinami gruodžio 11–20 d. LSMU „Facebook“ profilyje. Nugalėtojai bus renkami balsavimo būdu, t. y. laimės autoriai, kurių filmukai „Facebook'e“ surinks daugiausiai paspaudimų „patinka“ (geriausias LSMU studentų filmukas, geriausias fakultetų kategorijoje). Komisija jos suteikto prizo laimėtoją išrinks balsavimo būdu vertindama autorių išradingumą, techninius įgūdžius ir kt.

Nugalėtojai bus paskelbti gruodžio 20 dieną LSMU „Facebook“ profilyje ir su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai.

4. Dalyvaudami konkurse pripažįstate, kad jūsų filmukas atitinka visus autorių teisių ir duomenų apsaugos reikalavimus. Taip pat suteikiate teisę LSMU laisvai naudoti šį filmuką internete, universiteto renginiuose ar kitose universiteto priemonėse.

Konkurso plakatas: https://goo.gl/nvtJDg.