Spausdinti

Konferencija: Dabartis ir perspektyvos psichiatrijoje

Organizatoriai:
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neuromokslų institutas (NI) ir Psichiatrijos klinika
Lietuvos Biologinės Psichiatrijos Draugija (LBPD)
Renginio partneriai – Jaunųjų psichiatrų asociacija (JPA)

Data: 2019 m. vasario mėn. 8 diena

Vieta: Radisson Blue konferencijų centras, Vilnius, Lietuva
www.radissonblu.com/en/lietuvahotel-vilnius/meetings (Konstitucijos pr. 20, LT 09308, Vilnius)

Programa: https://goo.gl/2gU2Vm.

Konferencijos dalyviams suteikiama galimybė teikti stendinius pranešimus (terminas pateikimui 2019 sausio 21 d., el. paštu: Conference.NI@lsmuni.lt). Konferencijos mokslinio komiteto priimti stendiniai pranešimų bus pristatomi konferencijos metu ir numatomi publikuoti žurnale „Biologinė psichiatrija ir psichofarmakologija“ (http://biological-psychiatry.eu). Konferencijos dalyvių registracijos pradžia 2018 m. gruodžio mėn. 3 d., vykdoma el. paštu: Conference.NI@lsmuni.lt (primename- konferencijos dalyvių skaičius ribotas).

Registracijos mokestis

Konferencijos dalyviams su specialiais pakvietimais ir LBPD nariams-dalyvavimas nemokamas (būtina išankstinė registracija nurodytu el. paštu: Conference.NI@lsmuni.lt).

Kitiems:

  • dalyvio mokestis 15 Eurų (sumokant iki 2019 m. vasario mėn. 1 d.)
  • studentams ir gydytojams-rezidentams – 10 Eurų (sumokant iki 2019 m. vasario 1 d.)
  • dalyvio mokestis - 20 Eurų (sumokant nuo 2019 m. vasario 1 d. ar konferencijos dieną).

Konferencijos dalyviams bus išduodami 8 val. LSMU kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai – skirti visų specialybių gydytojams ir slaugytojams, psichologams, psichoterapeutams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, socialiniams darbuotojams ir kitiems sveikatos priežiūros specialistams. Numatytas sinchroninis vertimą į lietuvių kalbą.

Konferencijos dalyvio mokestį prašytume sumokėti į Lietuvos biologinės psichiatrijos draugijos sąskaitą Nr: LT60 7044 0600 0335 1920 (įmonės kodas 91986486), nurodant konferencijos dalyvio VARDĄ PAVARDĘ ir įmokos paskirtį: 2019-02-08 konferencijos dalyvio mokestis.

Kviečiame dalintis šia žinia su kiekvienu, kuris domisi mūsų konferencija, ypač su studentais, rezidentais ir jaunaisiais tyrėjais.