Spausdinti

KIMSU pasitinka šventes dalydami šilumą

 KIMSU pasitinka šventes dalydami šilumąSulaukėme metų laiko, suburiančio užsieniečius studentus kelionei į Vaikų reabilitacijos ligoninę „Lopšelis“. Studentai kasmet ligoninei atveža reikiamų priemonių, nupirktų už renginių metu surinktas lėšas.

Šis kasmetis projektas jau skaičiuoja 7-uosius metus. Kasmet vis didesnis ir kokybiškesnis projektas sudomina daugiau studentų. Dalyvaudami, aukodami, jie prisideda prie vaikų šypsenų šventiniu metu.

Lig šiol tai vertingiausias ir sėkmingiausias šių studentų projektas. Draugijos skirtas laikas ir atlikti darbai nė iš tolo neprilygsta džiaugsmui, išvydus besišypsančius „Lopšelio“ vaikučių veidus, jų linksmybę ir juoką. Įspūdžiai giliai įsirėžia širdyse.

Gruodžio 11 d., lankydami „Lopšelio“ ligoninę, studentai apsivilko Kalėdų senelio kepures. Kartu, žinoma, dalyvavo ir pats Kalėdų senelis, atnešęs dovanų mažiesiems.

Prieš vizitą už surinktas lėšas studentai nupirko priemonių ligoninės pacientams. Tuo pasirūpino dėstytoja Loreta Alesiūnaitė bei studentai Nuria Wülfinghoff ir Helene Tonner. Už surinktus 1300 litų įsigyta daugiau nei 600 sauskelnių, šluosčių kūdikiams, įvairių kitų būtinų higienos priemonių. Studentai atnešė ir asmeninių dovanų – spalvinimo knygelių, pieštukų ir žaislų.

Popietė buvo ypač jaudinanti ir jauki. Mažųjų akys žibėjo. Su jais praleistas laikas neįkainojamas. Projektas nebūtų pavykęs be dėstytojos Loretos Alesiūnaitės pagalbos. Taigi sakome didžiulį „ačiū“ šiai dėstytojai ir visiems užsieniečiams studentams iš LSMU už jų dosnumą, šilumą ir ištikimybę projektui. 

 

Asifas Malikas, Shaden Zuhairy