Spausdinti

Kėglių turnyras

Kėglių turnyrasKamuoliai asocijuojasi su daugeliu sporto šakų: ne vieno taip mėgstamas krepšinis, futbolas, tinklinis, beisbolas, tenisas. Tačiau LSMU Veterinarijos akademijos studentai ir dėstytojai mėgsta sunkius, patvarius bei tris skylutes turinčius kamuolius ir kartą per metus renkasi ypatingam vakarui – laimėti „Vetboulingo“ turnyro nugalėtojų titulą.

Jau ne pirmus metus rengiamas „VetBoulingo“ turnyras suvienija ne vieną komandą kamuolių meistrų titului laimėti bei sukviečia įvairaus amžiaus ir skirtingos patirties turinčius kėglių žaidėjus parodyti savo gebėjimus. Šiais metais „VetBoulingo“ turnyrą Veterinarijos akademijos studentų asociacijos (VASA) nariai surengė. „Oazės boulinge“. Vakaras buvo sėkmingas žaidėjams, o ypač pirmosios vietos nugalėtojams – „Barakiniams“. Ši vyrų kompanija apgynė prieš metus pelnytą nugalėtojų titulą ir kėglių taurė liko jų rankose dar vienus metus.

Komandų pavadinimai atspindėjo dalyvių išradingumą, o turnyro metu išmonės prireikė ir atliekant šmaikščiąsias užduotis. Ne vienam dalyviui teko išbandymas numušti kuo daugiau kėglių, apsisukus aplink save dešimt kartų ar metant kamuolį visiems 5 komandos nariams vienu metu. Komanda „Ebowla“ demonstravo savo atributiką bei plakatą, kuris parodė – verta mylėti tai, ką darai. Tai buvo originaliausiai palaikoma komanda tą vakarą. Kaip ir kasmet apdovanojimų sulaukė pirmasis „straikas“, o rėmėjų dovanų gavo ne tik turnyro nugalėtojai, bet šmaikščiųjų užduočių laimėtojai.

Komandų šūkiai skambėjo ilgai, o kamuoliai riedėjo su didele inercija, dažniausiai pasiekdami savo tikslą. Kas šokių judesiais, kas kėglių dainomis – visi turėjo galimybę pasireikšti ir trumpam atitrūkti nuo mokslų ir darbų. 

 

Agnietė Švedaitė