Spausdinti

Ispanų ir vokiečių jaunuoliai renkasi studijas LSMU

Ispanų ir vokiečių jaunuoliai renkasi studijas LSMUBalandžio 18 d. Madride, Ispanija, tarptautinių programų koordinatoriai Aušra Surantienė ir Kęstutis Gasevičius, ispanų ir vokiečių absolventams organizavo stojamąjį  egzaminą į LSMU bei surengė studijų programų pristatymą.

Egzamine dalyvavo 14 jaunuolių, planuojančių studijuoti mediciną. Sėkmingai egzaminą išlaikė 6 jaunuoliai, kurie ir buvo pakviesti studijoms į Lietuvos sveikatos mokslų universitetą. Truputį silpniau pasirodžiusiems, bet nestokojantiems motyvacijos, buvo rekomenduota dar pagilinti žinias ir perlaikyti egzaminą vėliau.

Po egzamino vertinimų ir asmeninio pakalbio su kiekvienu iš dalyvių, surengtas LSMU, Lietuvos bei Kauno pristatymas, būsimiems studentams ir juos atlydėjusiems tėvams buvo atsakyta į aktualius klausimus.

Vizito metu taip pat buvo aptarti bendradarbiavimo ir atrankos klausimai su sėkmingai dirbančios studentų paieškos agentūros „Donde Estudiar“ atstovais Ispanijoje, kurių pastangomis kasmet į LSMU atvyksta virš 20 studentų.

 

LSMU inf.