Spausdinti

Farmacijos diena 2015

Farmacijos diena 2015Kovo mėn. Farmacijos fakulteto studentai bei farmacija besidomintys abiturientai buvo kviečiami į pirmąją „Farmacijos dieną 2015“. Bendrame Studentų farmacininkų draugijos (SFD) ir LSMU Farmacijos fakulteto Alumni draugijos renginyje dalyvavo vaistinių tinklai: UAB „Euro vaistinė“, UAB „Gintarinė vaistinė“, UAB „Nemuno vaistinė“; klinikinius tyrimus pristatė UAB „Biomapas“, o vasaros praktikai kvietė UAB „Medicata Filia“; vyresniųjų kursų studentai sustodavo pabendrauti su Valstybinės vaistų kontrolės tarnybos (VVKT) atstovais.

Renginio metu stengėmės atsižvelgti į skirtingus dalyvių poreikius: studentams prie stendų bendraujant su įmonių atstovais, gausiam moksleivių būriui Farmacijos fakulteto dekanas prof. Vitalis Briedis pristatė studijų programą bei atsakė į rūpimus klausimus. Abiturientai taip pat turėjo galimybę sužinoti keletą studentiškų paslapčių bei pasivaikščioti po Farmacijos fakulteto auditorijas ir laboratorijas.Farmacijos diena 2015

Džiaugiamės, kad visi renginio dalyviai išsiskirstė su šypsenomis: įmonių atstovai, susipažinę su potencialiais darbuotojais, studentai, išsiaiškinę savo karjeros galimybes, o abiturientai – su viltimis į Farmacijos fakultetą sugrįžti jau rugsėjo mėnesį. Dėkojame visoms dalyvavusioms įmonėms, gausiam klausytojų būriui bei visiems, prisidėjusiems prie šios idėjos įgyvendinimo. Linkime profesinės sėkmės farmacininko kelyje!

 

 

LSMU inf.