Spausdinti

Erasmus foto konkursas!

TRSC organizuoja ir kviečia aktyviai dalyvauti Erasmus foto konkurse!

Net neabejojame, kad savo ar draugo fotokamera esate užfiksavę daugybę šiltų, smagių ir įdomių, rimtų ir juokingų akimirkų, kurios iki šiol nukelia Jus i saulėtąją Italiją, lietingąją Belgiją, apelsinais kvepiančią Ispaniją ar fjordais garsėjančią Norvegiją. Pasidalinkite tomis akimirkomis su mumis ir būsimais Erasmus studentais!

Labai laukiame nuotraukų, atspindinčių kuo įvairesnius Erasmus studento kasdienybės aspektus: studijas, praktiką, buitį, laisvalaikį, keliones, vakarėlius. Kadangi nuotraukomis planuojame papuošti informacinį leidinį Erasmus studentams ir internetini puslapį, siųskite nuotraukas, kurių viešinimas nesukels jums nepatogumų :)

Prizinių vietų laimėtojų laukia vertingos dovanėlės!


Konkurso taisyklės:

1. Nuotraukas siųskite el. paštu mobility@lsmuni.lt iki vasario 5 d.

2. Siųsdami nuotrauką, nurodykite savo vardą, pavardę, šalį, mokymosi įstaigą, į kurią buvote išvykę ir kada dalyvavote mainų programoje „Erasmus“. Pridėkite trumpą nuotraukos aprašymą – kuo ši akimirka buvo įsimintina. Kiekvienas konkurso dalyvis gali atsiųsti daugiausiai 3 nuotraukas.

3. Nuotraukos bus talpinamos LSMU socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje sukurtame albume (www.facebook.com/ErasmusLSMU).

4. Dalyvaudami konkurse pripažįstate, kad jūsų nuotrauka atitinka visus autorių teisių ir duomenų apsaugos reikalavimus. Taip pat suteikiate teisę LSMU laisvai naudoti šią nuotrauką internete ir universiteto leidiniuose.

5. Trys konkurso nugalėtojai bus renkami balsavimo būdu, t.y. laimės tų nuotraukų autoriai, kurių nuotraukos surinks daugiausiai „patinka“ balsų facebook‘e. Dar tris laimėtojus išrinks TRSC sudaryta komisija. Balsavimas vyks iki vasario 10 d. 10 val. ryto.