Diplomatai už gyvybę: Simuliacija ir virtuali realybė medicininei edukacijai ir pacientų saugumui

 

KVIETIMAS

Maloniai kviečiame dalyvauti 2-ojoje tarptautinėje mokslinėje-praktinėje konferencijoje „Diplomatai už gyvybę: Simuliacija ir virtuali realybė medicininei edukacijai ir pacientų saugumui“. Konferencija skirta dėstytojams, rezidentūros koordinatoriams, studijų koordinatoriams, rezidentų vadovams, praktikos mokytojams, gydytojams rezidentams, visų specialybių gydytojams, slaugytojams bei kitiems sveikatos priežiūros specialistams, dalyvaujantiems edukacinėje veikloje.

Konferencijos metu lektoriai iš Lietuvos, Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Danijos, Kanados dalysis gerąja patirtimi apie medicininę edukaciją ir taikomas mokymo metodikas šalyse ir edukacinių žinių svarbą bei jų pritaikymą klinikinėje veikloje. Taip pat vyks interaktyvūs praktiniai seminarai grupėse. Konferencija ir praktiniai užsiėmimai vyks anglų kalba.

Konferencijos ir pra ktinių seminarų dalyviams bus išduodami profesinės ir edukacinės kompetencijos tobulinimą patvirtinantys sertifikatai.

Konferencijos dalyvių vietų skaičius yra ribotas, todėl prašome neatidėlioti registracijos!

Konferencijos įspūdžius kviečiame aptarti „Gala“ vakarienėje, kuri vyks Farmacijos fakultete (Eivenių g. 4, Kaunas).

Konferenciją organizuoja Lietuvos sveikatos mokslų universitetas kartu su LR Sveikatos apsaugos ministerija, LiMSA, Jaunųjų gydytojų asociacija ir Europos virškinimo trakto chirurgijos draugija.

Registracija į konferenciją ir „Gala“ vakarienę: www.medicaleducation.lt.