Spausdinti

„Būk sveikas 2016“

„Būk sveikas 2016“

Atsibuskite! Už lango ir vėl šypsosi pavasaris – geriausias metas pradėti sveikiau gyventi dabar. Todėl mes, LSMU Studentų atstovybė (SA), bendradarbiaudama su LSMU Sporto centru, Visuomenės sveikatos studentų draugija  (VSSD), Studentų odontologų asociacija (SOA),  Farmacijos mokslų studentų draugija (SFD), Korporacija Fraternitas Lituanica et Patria ir šokių studija In*Beat, kviečiame į keturių dienų trukmės renginių ciklą „Būk sveikas 2016“, kuris vyks kovo 21 – 24 dienomis . Šią savaitę vyksiančiuose renginiuose ir akcijose sieksime skatinti ne tik Lietuvos sveikatos mokslų universiteto bendruomenės, bet ir Kauno miesto gyventojų fizinį aktyvumą bei raginsime domėtis sveikatinimo tematika.  

Pirmadienį kviečiame dalyvauti paskaitose „Fizinio aktyvumo įtaka sveikatai bei asmeniškai tinkamos FA rūšies pasirinkimas" (Š. Klizas), „Sveikatai kenksmingos cheminės medžiagos namų aplinkoje. Į ką atkreipti dėmesį?" (G.Macaitienė), teoriniame - praktiniame užsiėmime „Ar mes pasiruošę sportuoti" (doc. dr. L.Šiupšinskas) bei interaktyviame seminare „Šių dienų priklausomybės. Kaip padėti?" (Prof. A.Veryga). Taip pat, 11 – 17 valandomis kviečiame tapti neatlygintinais kraujo donorais. Akcija vyks LSMU farmacijos fakultete, pirmo aukšto foje (Sukilelių pr. 13).

 

Antradienį nuo 13 val. Laisvės al. esančiose „Camelia“ ir „Vilties“ vaistinėse  vyks projektas „Išgirsk mano širdį“, kurio metu bus atliekami kraujospūdžio matavimai ir nediagnostiniais tikslais įrašomi širdies garsai. Nepraleiskite progos apsilankyti ir Jūs!

Trečiadienį kviečiame įgauti žinių apie sveiką mitybą – nuo ko ir kaip pradėti bei kaip sveikai maitintis nuolat skubančiam studentui (dr. A.Žvirblienė). Nuo 12 val. susitiksime PC „Savas“, kur bus atliekami sveikatos tikrinimai. Po jų, 17:30, Karininkų ramovėje visi kartu įsitikinsime, kad judėti gali būti linksma! Lindy Hopo treniruotė su šokių studijos In*Beat mokytojais E.Matulaičiu ir G.Paplauskaite.

Ketvirtadienis – varžybų diena! Tinklinio, futbolo ir krepšinio varžybos!

*Būtina registracija į teorinius ir praktinius užsiėmimus.

Registracijos forma.