Spausdinti

Aukštųjų mokyklų mugėje LSMU pristatė net tris naujas studijų programas

Aukštųjų mokyklų mugėje LSMU pristatė net tris naujas studijų programasPenktadienį visos Lietuvos moksleiviai sugužėjo į Kauno futbolo maniežą, kur vyko "Aukštųjų mokyklų mugė 2015". Šalies aukštosios mokyklos, tarp kurių ir Lietuvos sveikatos mokslų universitetas (LSMU), čia pasakojo apie studijų naujoves. LSMU būsimiems studentams pristatė ne tik eilę metų Lietuvoje iš populiariausiųjų viršūnės nesitraukiančias mediciną ir odontologiją, tačiau ir tris visiškai naujas studijų programas. Nuo naujų mokslo metų Universiteto bendruomenę papildys sveikatos informatikos (pirmos pakopos), sveikatos psichologijos (antros pakopos) bei Sveikatinimo ir reabilitacijos (antros pakopos) studentai. Aukštųjų mokyklų mugėje LSMU pristatė net tris naujas studijų programas

Priėmimo komisijos atsakingoji sekretorė Doc. dr. Marija Stankevičienė pasidžiaugė, jog ir šiemet jaunuoliai itin domėjosi medicinos, kineziterapijos, veterinarijos, odontologijos ir kitomis mūsų Universiteto studijų programomis. "Moksleiviai ateina, klausia, domisi studijomis šiame Universitete. Daugelis sako, jog apie LSMU sužinojo iš draugų, kurie čia jau studijuoja ir rekomenduoja studijas draugams", - kalbėjo Doc. dr. M. Stankevičienė.

Nors įstoti į LSMU nėra lengva, Universiteto stendą aplankę moksleiviai neslėpė, jog dėl to verta pasistengti ir puikiai išlaikyti egzaminus. "Svajoju apie genetikos studijas. Jau žinau kokius egzaminus reikia laikyti norint įstoti, todėl stengiuosi puikiai mokytis, nes reikalingas itin aukštas balas", - vylėsi abiturientė Živilė.

 

Karolina Marcinkevičiūtė