Airiai buvo kviečiami studijuoti LSMU

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Tarptautinių ryšių ir studijų centro darbuotojos A. Surantienė ir L. Dobilienė Dubline populiarino LSMU studijas aukštojo mokslo parodoje, organizavo stojamąjį egzaminą, susitiko su agentais, absolventu ir lankėsi Lietuvos Respublikos ambasadoje Airijoje.

Tarptautinėje aukštojo mokslo parodoje daugiausia dėmesio sulaukė Medicinos ir Veterinarinės medicinos studijų programos. Džiugu, kad parodoje taip pat dalyvavo 2011 m. LSMU Medicinos fakultete studijas baigęs absolventas Umeras Cheema’as. Šiuo metu jis dirba Airijos ligoninėje (Connolly Hospital Blanchardstown) gydytoju psichiatru. Universiteto atstovės visiems besidomintiems pateikė išsamią informaciją apie studijas, absolventas mielai dalijosi savo įspūdžiais ir patirtimi su jaunuoliais bei jų tėvais.

Kovo 12 d. stojamąjį egzaminą į LSMU sėkmingai išlaikė 5 jaunuoliai, kurie buvo pakviesti studijuoti LSMU Medicinos, Farmacijos ir Veterinarinės medicinos studijų programose. Studentų pritraukimas į Universiteto studijų programas aptartas su Airijos agentais. Susitikimo metu ypač daug dėmesio buvo skiriama naujoms studijų programoms anglų kalba „Slauga“ ir „Ergoterapija“, siekiant išsiaiškinti šių programų paklausą Airijoje.

Lietuvos Respublikos ambasadorė Airijoje R. Adomaitienė ir patarėja V. Umbrasienė maloniai priėmė Universiteto atstoves. Susitikimo metu pateikta informacija apie Universitetą, studentus ir Tarptautinių ryšių bei studijų centro vykdomas veiklas. Džiugu, kad ambasada mielai dalijasi informacija apie studijas LSMU su šios šalies lietuvių bendruomene.

 

Laima Dobilienė, LSMU Tarptautinių

ryšių ir studijų centras