Spausdinti

39-osios Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynės

Sveikatos priežiūros specialistai kviečiami į 39-ąsias Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynes, 2018 metų birželio 16–23 dienomis vyksiančias Maltoje. Kartu su žaidynėmis organizuojamas ir Tarptautinis sporto medicinos simpoziumas.

Pasaulio medicinos sveikatos žaidynės, organizuojamos jau nuo 1978 metų, yra vienas žinomiausių sveikatos renginių pasaulyje, kuriame dalyvauja medicinos ir sveikatos specialistai iš įvairiausių šalių. Žaidynės yra puiki proga visų medicinos ir sveikatos sričių atstovams susirungti tarpusavyje ir išmėginti savo jėgas mėgstamiausioje sporto šakoje.

Kasmet į renginį susirenka iki 2000 dalyvių, kurie ypač linksmoje ir draugiškoje aplinkoje ne tik atstovauja skirtingas šalis, bet ir dalijasi unikaliomis žiniomis, užmezga naudingas ir ilgalaikes pažintis bei įsimintinai praleidžia laiką.

Neeiliniame sporto renginyje gali dalyvauti visų sričių sertifikuoti sveikatos priežiūros specialistai. Nesvarbu, ar esate mėgėjas, ar profesionalas – Pasaulio medicinos sveikatos žaidynėse laukiami visi!

Daugiau informacijos: https://goo.gl/76h9mX.

Žaidynių lankstinukas: https://goo.gl/h3bxuU.