Spausdinti

Naujos prenumeruojamos duomenų bazės

Micromedex - ekspertų atrinkta ir įrodymais pagrįsta informacija apie vaistus ir kitas chemines medžiagas, vaistų dozavimą, farmakokinetiką, vaistų saugumą, tarpusavio sąveiką, klinikinį pritaikymą, šalutinį poveikį, santykinį veiksmingumą ir kt.

RefWorks - bibliografinės informacijos tvarkymo programa, leidžianti išsaugoti informacijos šaltinių bibliografinę informaciją, juos rūšiuoti, redaguoti, atlikti įvestų įrašų paiešką, naudoti juos tekste, sudaryti literatūros sąrašus. Vartotojai gali RefWorks įrankius integruoti į MS Word programą: nuorodas įterpti į tekstą ir rengti literatūros sąrašus pagal įvairius citavimo stilius. Kai užsiregistruosite  (" Sign up for an New Account","Create Account"), tai jums bus atsiųstas el.laiškas su nuotolinės prieigos kodu. Vartotojo vadovas. Prieiga iš LSMU (MA, VA), Kauno klinikų kompiuterių tinklų. Organizuojami mokymai RefWorks vartojimo klausimais.

eBooks on EBSCOhost - duomenų bazėje įvairių mokslo sričių (medicinos, ekonomikos, socialinių mokslų, žemės ūkio mokslų ir kt.) visatekstės el. knygos. Plačiau apie paslaugą (anglų kalba). Nemokama Adobe Digital Editions programa. Prieiga iš LSMU (MA, VA), Kauno klinikų kompiuterių tinklų bei per VPN.

EBSCO siūlo nauja paslaugą - Adobe Content Server, kurios pagalba galima parsisiųsti EBSCO el. knygas (eBooks on EBSCOhost) į savo mobiliuosius įrenginius. Suderinamų įrenginių sąrašas. Nemokama Adobe Digital Editions programa.