Spausdinti

Socialinės stipendijos

Prašymai socialinėms stipendijoms gauti teikiami www.vsf.lt.

Socialinės stipendijos skiriamos:

  • Studentams, kurių šeimos ar jie patys turi teisę gauti arba gauna socialinę pašalpą;
  • Studentams, turintiems 45 proc. ar mažesnį darbingumo lygį arba sunkų ar vidutinį neįgalumo lygį;
  • Studentams, kuriems iki pilnametystės buvo nustatyta globa (rūpyba) arba tėvai (turėtas vienintelis iš tėvų) yra mirę.

Būtini dokumentai:

  • Prašymas skirti socialinę stipendiją (www.vsf.lt)
  • Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopija;
  • Dokumentai, patvirtinantys, kad studentas atitinka bent vieną iš nurodytų kriterijų.

 

Informuojame, jog studentai, norėdami gauti socialinę stipendiją 2017 m. pavasario semestrą papildomo priėmimo metu, nuo 2017 m. balandžio 29 d. iki 2017 m. gegužės 10 d. (įskaitytinai) privalo per Fondo interneto tinklalapį <www.vsf.lrv.lt> prisijungti prie Stipendijų ir finansinės paramos studentams informacinės sistemos (toliau — IS „PARAMA") ir elektroniniu būdu užpildyti nustatytos formos paraišką (Socialinė stipendija SS 2017 m. pavasario semestras papildomas priėmimas_balandis-gegužė). Tik šiuo būdu užpildęs paraišką studentas gali pretenduoti gauti socialinę stipendiją.

 

Primename, kad socialinė stipendija studentams yra skiriama vienam studijų semestrui ir mokama kiekvieną mėnesį iki to semestro pabaigos, įskaitant to semestro sesiją ir atostogų laikotarpį, bet ne ilgiau kaip iki studijų pabaigos. Studentas, kuris užpildo paraišką papildomo priėmimo metu, socialinė stipendija skiriama tik likusiam semestro laikotarpiui.