Spausdinti

Pageidavimų ir atsiliepimų dėžutė VSF

       Nuoširdžiai Jums visiems dėkojame, kad rašote klausimus, pastabas bei pagyrimus mūsų fakultetui – kiekvienas Jūsų žodis, kiekviena užrašyta mintis padeda mums tobulėti ir įgyvendinti Jūsų norus bei pageidavimus. Visus Jūsų raštelius išima ir skaito fakulteto prodekanas Paulius Vasilavičius. AČIŪ Jums labai.

 

Dėžutė su QR- 20171129_070339.jpg (376x240, 376x212) 

 

 • Prašėte, kad pirmojo aukšto WC būtų neskirstomi vyrams ir moterims, nes moterų visad būna eilė – palikom vieną moterims, kitą pažymėjom kaip bendrą.
 • Prašėte antro virdulio virtuvėlėje – palikom dabar jau du virdulius, tik labai prašome saugoti juos. Ačiū.
 • Turite pastebėjimų dėl kondicionierių – rašote, kad jie dėl vaizdo, nes auditorijose labai karšta. Taip, šaltuoju metų periodu "šalčio mašina" yra išjungiama ir šaldymo kasetės, esančios lubose (tai, ką jūs vadinate kondicionieriais) tiesiog tiekia orą, jo nešaldydamos. Pasitarsime su universiteto administracija šiuo klausimu, tačiau manome, kad yra ekonomiškai neefektyvu žiemą šaldyti orą.
 • Prašote "padaryti normalų MF, kad būtų virtuvė ir kvepėtų mandarinais ♥" – šis jūsų prašymas jau perduotas universiteto administracijai. :-)
 • Daugiausiai pageidavimų sulaukėme dėl kavos ir užkandžių aparatų. Štai jie jau ir yra! Jiems atsiradus prašėte, kad jie būtų papildyti sumuštiniais. Prašom, ir šis jūsų pageidavimas išpildytas – tiekėjai pakeitė maisto aparato „turinį“ ir papildė jį sumuštiniais ir kt. sveikesniais produktais. Radome prašymą, kad norite CocaCola Zero – prašome, aparate ją jau galite nusipirkti buteliukuose.
 • Rozetės studentų poilsio ir kitose viešose zonose – LSMU Pastatų eksploatavimo ir remonto tarnyba šiuo klausimu jau puikiai padirbėjo ir ŠTAI, pirmojo aukšto koridoriuose elektros lizdai jau veikia. Naudokitės į sveikatą! Tikimės, kad artimiausiu metu elektros lizdai atsiras ir studentų poilsio zonoje.

 rozetesiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 • Atliekų rūšiavimas – skaudi ir opi problema, bet kol kas tokia yra bendra universiteto politika – šiai dienai atliekų nerūšiuojame. Tačiau universiteto ir mūsų fakulteto strateginės plėtros gairėse tai jau yra numatyta.
 • Kopijavimo ir spausdinimo aparatas jau veikia. Kviečiame juo naudotis. Instrukcija yra pakabinta šalia pačio aparato, korteles galite įsigyti LSMU bibliotekoje.
 • Rūbinė! Dėl jos pasiūlymas yra gautas, sąmata ir atsipirkimas yra paskaičiuoti, visa informacija perduota LSMU administracijos direktoriui ir Apgyvendinimo ir poilsio pastatų priežiūros skyriaus vedėjui. Paraiška jau pateikta, laukiame gerų žinių!

rubinespvz.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Antrame ir trečiame, taip pat ir pirmame aukštuose pageidavote kėdžių prie auditorijų. Keletas jų jau prisuktos prie laikančiųjų betoninių sienų Jūsų naudojimui. Daugiau kėdžių jau tikrai pastatyti nebegalime dėl priešgaisrinės saugos reikalavimų – koridoriai yra siauri ir kėdės užstatys praėjimus bei trukdys sklandžiai evakuacijai ekstremalių situacijų metu, be to, kitos sienos yra iš gipskartonio ir neatlaikys kėdžių bei jūsų svorio.

Pirmasis pastato aukštas

kedesiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 

Antrasis ir trečiasis pastato aukštai

kedesiiaukste.jpg (376x240, 376x212)

 

 • Beveik visose auditorijose yra bent po kelis elektros lizdus, kuriais tikrai galima pasinaudoti, jeigu tik yra poreikis.
 • Studentų poilsio zonoje pageidavote puodelių arbatai ar kavai – fakulteto bendruomenės pastangomis puodeliais virtuvėlę aprūpinome!
 • Pageidavote mikrobangų krosnelės – prašome, naudokitės į sveikatą...
 • Pageidavote rūsyje kokių nors pramogų – stalo futbolo, pūlo ar kt. Šiems malonumams yra reikalingos gana nemažos lėšos, kurių deja, bet labai labai trūksta. Kviečiame ir jus (studentus) pačius įsijungti į šią veiklą ir paieškoti kokių nors rėmėjų, kurie norėtų ir galėtų mūsų fakultetui padovanoti vieną ar kitą pramogą. Jeigu turėsite konkrečių pasiūlymų, jums visada atviros prodekano durys (kabinetas Nr. 222).
 • Randame kelis prašymus, kad dėstytojai laikytųsi tvarkaraščio ir suteiktų studentams jiems priklausančias pertraukas. Deja, bet prašymuose nepateikiate konkrečios informacijos, todėl negalime užtikrinti, kad tikrai taip ir bus, nes nežinome, kurie dėstytojai ir kokių dalykų nesuteikia jums pertraukų.

 

Štai tiek atsakymų į jūsų užduodamus klausimus ir pageidavimus!

 

       Tačiau turime ir mes Jums vieną prašymą – jeigu jau rašote vieną kitą pageidavimą, tai labai prašome, kad jis būtų konkretus, kad būtų aišku ką turite omenyje ir kad mes galėtume imtis konkrečių veiksmų situacijai spręsti. Labai džiaugtumėmės, jeigu ir patys iš karto pasiūlytumėte iškilusios problemos galimą sprendimo būdą. AČIŪ Jums labai.

       Taip pat prašome, prieš rašydami klausimą ar pageidavimą, pirmiau paskaitykite šalia esančioje skelbimų lentoje arba šioje svetainėje (čia atnaujinimas vyksta operatyviau) pateikiamus atsakymus – gal jau ir į savo klausimą ten rasite atsakymą.

 

20170606_101739.jpg (376x240, 376x212)

 

Be viso to, NUOŠIRDŽIAI DĖKOJAME Jums ir už gražius, šiltus bei malonius atsiliepimus, padėkas ir linkėjimus. Džiaugiamės galėdami dirbti JUMS!

Keletą jų labai norėtume pacituoti:

• Džiaugiatės, kad labai tvarkingi fakultete tualetai – mes taip pat labai džiaugiamės, kad turime labai pareigingą ir nuostabią valytoją, kuri taip šauniai rūpinasi mūsų pastato bendrųjų erdvių švara.

"Mylime aplinkos ir darbo katedrą (MF 2 kursas 2017)"

• "Nuostabi ir jauki poilsio zona"

• "Well done, labai gražus! Please give medicine one building nicer than this one"

• "Dėkojame už studentų erdvę su virtuvėle"

 


Informacija atnaujinta 2017.12.18