Stovykla Latežeryje

Artėjant mokslo metams, paskutines vasaros dienas LSMU SLF/VSF pirmakursiai buvo pakviesti praleisti tik vieną kartą gyvenime pasitaikančiame įvykyje - Fux‘ų stovykloje. Saulėtą ir vis dar vasariškai šiltą rugpjūčio 30 – osios rytą daugiau nei 80 slaugos bei visuomenės sveikatos fakulteto „nulių“ iš Kauno pajudėjo į nuostabiame Druskininkų krašte esančią LSMU Latežerio stovyklavietę.

Stovyklos metu visi fuksiukai buvo pasidalinę į šešis būrius, tad netrūko komandinio darbo užduočių ir bendros būrio dvasios ugdymo. Savo kūrybiškumą dalyviai galėjo pademonstruoti piešdami komandos dvasią atspindinčią vėliavą, galvodami komandos dainą ar šūkį bei stengdamiesi kuo įdomiau iššifruoti trumpinį “LSMU”. Kaip sakoma, sveikame kūne – sveika siela, todėl nebuvo pamirštas ir būsimų pirmakursių fizinis pasirengimas. Jį būsimieji slaugos bei visuomenės sveikatos studentai galėjo demonstruoti linksmųjų estafečių metu, „guminių mėtymo varžybose“ bei tarp komandinėse tinklinio, krepšinio ir futbolo varžybose.

Paskutinio LSMU SLF/VSF stovyklos „nulinės“ vakaro metu LSMU „nulių“ laukė nuotaikinga vakaro programa, kurios metu netrūko šokių, jaunatviškų šypsenų, juoko bei saldaus gyvenimo skonio valgant specialiai LSMU fux‘ams skirtą tortą. Šios trys dienos – neįkainojama ir nepakartojama galimybė ne tik susipažinti su būsimais kurso draugais, bet ir pabendrauti su vyresnių kursų studentais, LSMU SA nariais, LSMU choro bei SMD veiklomis.

Keletas dalyvavusių pasisakymų:

Ignas (kineziterapeutas)

"Kas dėl stovyklos, tai buvo tiesiog nerealu. Nedaugelyje stovyklų esu buvęs, nesvarbu - tokioje pirmą kartą, ir tikiuosi kažkokiu būdu ne paskutinį. Įspūdžiai neišblėstų dar keletą mėnesių, jei ne studijos, kurios taip staiga nutraukė vasarą. O svarbiausia, nežinau ar jau dėkojau, bet nesvarbu, padėkų per daug nebūna, ačiū LSMU SA už Jūsų atsidavimą, nuoširdumą, gerą nuotaiką ir už supratimą. Pažinau nors ir neilgai, tačiau prisirišau prie Jūsų. Iki greitų susitikimų"

Adelė (akušerija)

"Apie stovyklą mano atsiliepimai patys šilčiausi, ir ne tik todėl, kad buvo šiltas oras, bet ir todėl, kad praleidau nuostabiai paskutines vasaros dienas ;)) Negalėčiau išskirti vieno aspekto dėl ko ši stovykla džiugino, nes gerai buvo viskas: suorganizuoti žaidimai, aprūpinimas maistu, pakako ir laisvo laiko pavyzdžiui išsimaudyti ežere, pasisėdėjimai prie laužo, taip pat šokiai ir žinoma, mus nustebinęs Jūsų tortas  :) Jūs, LSMU SA, esat šaunuoliai! Taip pat be galo džiugino tai, kad jūs labai šiltai mus priėmėte, leidote bendrauti kaip su draugais, bičiuliais, o tai iškart sušildė atmosferą :) žinoma, didelis pliusas kurį turi stovykla, kad atėję  į mokslo šventę pirmadienį jau daugelį žmonių pažinojome, tad ir patys jautėmės drąsiau ir kitus galėjome padrąsinti :)  Aš, ir taip pat, mano draugai iš stovyklos išvažiavome su šypsena iki ausų ir pačiais geriausiais prisiminimais  :) tad dar kartą dėkojam, kad šiemet ir mūsų fakultetams  (SF ir VSF) suteikėte galimybę pajusti stovyklos džiaugsmus :))"

Aurelija (ergoterapeutė)

"Stovykla buvo labai gerai suorganizuota, patiko žaidimai, patiko visi susirinkę žmonės, o SA buvo nerealūs, nesitikėjau, kad Jūs tokie šilti žmogeliukai :)"

Rūta (slauga)

"Viskas buvo labai gerai suplanuota, buvo linksma,smagu ir labai džiaugiuosi, kad dalyvavau"

 lsmu-305.jpg (376x240, 376x168)    lsmu-244.jpg (376x240, 376x199)

lsmu-269.jpg (376x240, 359x240)

lsmu-220.jpg (376x240, 359x240)