Kineziterapijos ir ergoterapijos studentų susitikimas su ekspertais

Kineziterapijos studentų susitikimas:

Š.m. balandžio 9 d. Universitete lankysis Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) ekspertų grupė, kurios vizito tikslas susipažinti su pirmosios pakopos studijų programa „Kineziterapija“ ir vienas iš tikslų susitikti su šios programos studentais.  Labai prašome Jūsų rasti  galimybę dalyvauti susitikime su ekspertais, kuris vyks š.m. balandžio 9 d. 11.50 – 12.45 val.  (LSMU Bibliotekoje; Eivenių g. 6) 3 aukštas; 301 auditorija.  

Taip pat kviečiame susipažinti su ekspertų  pastebėjimais vizito metu, susitikimas vyks 16.55 – 17.05  LSMU Bibliotekos 301 auditorijoje.

Kineziterapijos savianalizė

Ergoterapijos studentų susitikimas:

Š.m. balandžio 10 d. Universitete lankysis Studijų kokybės vertinimo centro (SKVC) ekspertų grupė, kurios vizito tikslas susipažinti su pirmosios pakopos studijų programa „Ergoterapija“ ir vienas iš tikslų susitikti su šios programos studentais.  Labai prašome Jūsų rasti  galimybę dalyvauti susitikime su ekspertais, kuris vyks š.m. balandžio 10 d. 11.15 – 12.00 val.  (LSMU Kardiologijos klinikoje; Eivenių g. 2) 1 aukštas; J. Blužo 3 auditorija.  

Taip pat esant galimybei kviečiame susipažinti su ekspertų  pastebėjimais vizito metu, susitikimas vyks 15.30 – 15.45  (LSMU Kardiologijos klinikoje; Eivenių g. 2) 1 aukštas; J. Blužo 3 auditorija.  

Ergoterapijos savianalizė

 

Susitikimo su ekspertais metu būsite atleisti nuo vykstančių užsiėmimų.

Prašome grupių seniūnus pranešti apie grupės  dalyvavimą susitikime el.p. adresu:  daiva.petruseviciene@gmail.com

Iškilus klausimams skambinkite prodekanei Daivai Petruševičienei tel. 868027117.