Spausdinti

Apie institutą

LSMU Neuromokslų institutasNeuromokslų institutas
Adresas: Eivenių g. 4, LT-50161 Kaunas
Tel. (8 37) 302951
Faks. (8 37) 302959
Kontaktai

 

 

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Neuromokslų institutas yra Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Medicinos akademijos (MA) padalinys, įsteigtas tarptautinio ir nacionalinio lygio nervų sistemos ligų fundamentiniams, klinikiniams bei epidemiologiniams tyrimams vykdyti bei suteikiantis mokslinę bazę LSMU studentų trečio lygio (doktorantūra) studijoms ir dėstytojų mokslinės kvalifikacijos kėlimui.

Šiuo metu Institutas vykdo mokslo programą "Nervų sistemos ligų tyrimai bei klinikinių sprendimų tobulinimas".

Neuromokslų institutas pagal savo kompetenciją nuo 2014 m. dalyvauja Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų Retų neurochirurginių ligų centro veikloje, ir kartu su LSMUL KK Neurochirurgijos klinika, nuo 2016 m. gruodžio mėn. dalyvauja EK Europos referentinių tinklų suaugusių žmonių retų galvos smegenų navikų programos veikloje (EUROCAN, European reference network for rare adult cancers (solid tumours), subgroup Brain tumours). Taip reikšmingais fundamentiniais tyrimais prisidedama prie retų ligų klinikinių sprendimų tobulinimo.

Pagrindinė veiklos rūšis: biomedicinos  (biologijos (B01), biofizikos (B02) ir medicinos (B06) kryptys), ir fizinių (biochemijos ir metabolizmo (P04) kryptis) mokslų srities fundamentiniai tiriamieji ir klinikiniai darbai.

Institute yra 9 laboratorijos, administracija ir ūkio bei paslaugų grupė. Institute šiuo metu dirba 58 darbuotojai, iš kurių 38 mokslo daktarai ir 7 mokslo tyrėjai, neturintys (iš jų – 7 doktorantai) mokslo laipsnio.


 Informacija atnaujinta 2017-08-31