Spausdinti

Kontaktai

LSMU Elgesio medicinos institutas
Adresas:
 Vydūno al. 4/J. Šliūpo g. 7, LT-00135 Palanga, Lietuva
Tel.
(8 460) 30012
Faksas: (8 460) 30014

El.paštas: emi@lsmuni.lt


Kontaktai

Dr. Narseta Mickuvienė
Direktorė

Tel. (8 460) 30011
El.paštas: Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

 

Vilija Vertelienė
Direktoriaus pavaduotoja

Tel. (8 460) 30012
El.paštas: Vilija.Verteliene@lsmuni.lt

 

Dr. Violeta Žaliūnaitė
Mokslo skyrius

Tel. (8 460) 30032
El. paštas: Violeta.Zaliunaite@lsmuni.lt

 

Habil.dr. Julija Brožaitienė
EMI Mokslo darbuotojų priėmimo ir atestacijos komisijos pirmininkė

Tel. (8 460) 30023
El. paštas: Julija.Brozaitiene@lsmuni.lt

 

Ilona Galdikienė
Personalo inspektorė

Tel. (8 460) 30018
El. paštas: Ilona.Galdikiene@lsmuni.lt

 

Angelė Uščinienė
Vyresnioji buhalterė

Tel. (8 460) 30026
El. paštas: Angele.Usciniene@lsmuni.lt

 

Dr. Narseta Mickuvienė
Psichosomatinių tyrimų laboratorijos vadovė

Tel.: (8 460) 30011
El. paštas: Narseta.Mickuviene@lsmuni.lt

 

Habil.dr.Julija Brožaitienė
Klinikinės fiziologijos ir reabilitacijos laboratorijos vadovė

Tel. (8 460) 30023
El. paštas: Julija.Brozaitiene@lsmuni.lt

 

Dr. Jonas Juškėnas
laikinai vykdantis klinikos Kardiovaskulinės reabilitacijos skyriaus vedėjo pareigas

Tel. (8 460) 30030
El.paštas:

 

Dr. Inga Duonėlienė
Ambulatorinio skyriaus vedėja

Tel. (8 460) 30031
El. paštas: Inga.Duoneliene@lsmuni.lt

 

Registratūra:

Tel. (8 460) 30027
Mobil.tel. (8 618) 41860

 

Saulius Liutkus
Streso ligų skyriaus  vedėjas

Tel. (8 460) 30039
El.paštas: Saulius.Liutkus@lsmuni.lt

 

Registratūra Streso ligų skyriaus:

Tel. (8 460) 30033