Kontaktai

Bendri kontaktai:

 

Bendri kontaktai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesinė sąjunga

A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas

Profesinės sąjungos pirmininkė Loreta Šernienė
 
 

 

LSMU profesinės sąjungos komitetas 

 

Veterinarijos akademijos padalinio komiteto nariai

 

Loreta Šernienė (pirmininkė)              Tel.865629715  Loreta.Serniene@lsmuni.lt

Artūras Stimbirys (pavaduotojas)            Tel.861549093  Arturas.Stimbirys@lsmuni.lt

Vida Babrauskienė (pavaduotoja)           Tel. 861398286  Vida.Babrauskiene@lsmuni.lt

Milda Bulevičienė (iždininkė)                 Tel. 864696558  Milda.Buleviciene@lsmuni.lt

Saulius Alijošius                                      Tel.866272895  Saulius.Alijosius@lsmuni.lt

 

 

 

Medicinos akademijos padalinio komiteto nariai

 

Raimundas Kaminskas (pirmininkas)      Tel. 868053495   raimundas.kaminskas@gmail.com

Daiva Majienė                                          Tel. 861523993   Daiva.Majiene@lsmuni.lt

Loreta Strumilaitė (pavaduotoja)             Tel. 867637426   Loreta.Strumylaite@lsmuni.lt

Linas Šumskas                                          Tel. 868654536   Linas.Sumskas@lsmuni.lt

Genuvaitė Civinskienė                             Tel. 868717087   Genuvaite.Civinskiene@lsmuni.lt

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis:

Jei turite klausimų, neradote ieškomo kontakto, parašykite mums

Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Klausimas: