Kontaktai

Bendri kontaktai:

 

Bendri kontaktai

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesinė sąjunga

A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas

Profesinės sąjungos pirmininkė Daiva Majienė
 
 

 

LSMU profesinės sąjungos komitetas 

 

Veterinarijos akademijos padalinio komiteto nariai

 

Artūras Stimbirys (pirmininkas)              Tel. 861549093   Arturas.Stimbirys@lsmuni.lt

Vida Babrauskienė (pavaduotoja)                Tel. 861398286   Vida.Babrauskiene@lsmuni.lt

Saulius Alijošius                                          Tel. 866272895    Saulius.Alijosius@lsmuni.lt

Alius Pockevičius                                        Tel. 868796376    Alius.Pockevicius@lsmuni.lt

Gintaras Daunoras                                       Tel. 861547202    Gintaras.Daunoras@lsmuni.lt

 

Medicinos akademijos padalinio komiteto nariai

 

Daiva Majienė (pirmininkė)                  Tel. 861523993      Daiva.Majiene@lsmuni.lt

Loreta Strumilaitė (pavaduotoja)             Tel. 867637426      Loreta.Strumylaite@lsmuni.lt

Linas Šumskas                                          Tel. 868654536      Linas.Sumskas@lsmuni.lt

Genuvaitė Civinskienė                             Tel. 868717087      Genuvaite.Civinskiene@lsmuni.lt

Aldona Gružienė                                      Tel. 865372138      Aldona.Gruziene@lsmuni.lt

 

 

 

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis:

Jei turite klausimų, neradote ieškomo kontakto, parašykite mums

Vardas:
El. paštas:
Telefonas:
Klausimas: