Spausdinti

Kontaktai

Informacinių technologijų centras
Adresas:
Eivenių g. 4,Kaunas
Kontaktai

Kęstutis Šimatonis
ITC direktorius
Tel. (8 37) 732453  (vietinis – 1109)
Tarnybinis mob. 8 698 02915
El. paštas: kestutis.simatonis@lsmuni.lt

 

Eksploatacijos ir techninio aptarnavimo skyrius

Rimantas Ramanauskas
Skyriaus vedėjas
Tel. (8 37) 794656  (vietinis – 1114)
Tarnybinis mob.8 687 40265
El. paštas: rimantas.ramanauskas@lsmuni.lt

 

Zita Lekaitė
Inžinierė
Tel. (8 37) 794775 (vietinis – 1002)
Tarnybinis mob.8 646 24670
El. paštas: zita.lekaite@lsmuni.lt

 

Eglė Šepetauskienė
Inžinierė programuotoja
Tel. (8 37) 793651  (vietinis – 1001)
Tarnybinis mob.8 652 57836
El. paštas: egle.sepetauskiene@lsmuni.lt

 

Raimondas Baltuškevičius
Inžinierius
Tel. vietinis – 1187
Tarnybinis mob. 8646-26187
El. paštas: raimondas.baltuskevicius@lsmuni.lt

 

Informacinių sistemų ir programinės įrangos skyrius

Vytautas Kasiulis
Skyriaus vedėjas
Tel. (8 37) 395803  (vietinis – 1007)
Tarnybinis mob.8 607 66674
El. paštas: vytautas.kasiulis@lsmuni.lt

 

Justinas Kasiulis
Inžinierius programuotojas
Tel. (8 37) 395803  (vietinis – 1007)
El. paštas: justinas.kasiulis@lsmuni.lt

 

Martynas Rimkus
Vyresnysis specialistas
Tel. (8 37) 794775  (vietinis – 1003)
Tarnybinis mob.8 656 62786
El. paštas: martynas.rimkus@lsmuni.lt

 

Raimundas Kaminskas
Vyresnysis specialistas
Tel. (8 37) 396056  (vietinis – 5559)
El. paštas: raimundas.kaminskas@lsmuni.lt

 

Evaldas Zimnickas
Inžinierius programuotojas
Tel. (8 37) 794775  (vietinis – 1003)
El. Paštas: evaldas.zimnickas@lsmuni.lt

 

Tomas Pozingis
Inžinierius programuotojas
Tel. (8 37) 794775  (vietinis – 1003)
El. paštas: tomas.pozingis@lsmuni.lt

 

Tomas Skroblas
Inžinierius programuotojas
Tel. (8 37) 794775 (vietinis – 1003)
El. paštas: tomas.skroblas@lsmuni.lt

 

Kompiuterių tinklų skyrius

Valdas Gaulė
Skyriaus vedėjas
Tel. (8 37) 395803 (vietinis - 1002)
Tarnybinis mob.8 601 99982
El. paštas: valdas.gaule@lsmuni.lt

 

Vincas Jančauskas
Vyresnysis specialistas
Tel. (8 37) 794656 (vietinis – 1114)
Tarnybinis mob.8 646 24264
El. paštas: vincas.jancauskas@lsmuni.lt

 

Liudas Andriušis
Komp. tinklų administratorius
Tel. (8 37) 793651  (vietinis – 1001)
El. paštas: liudas.andriusis@lsmuni.lt

 

Egidijus Čėsna
Operatorius
Tel. (8 37) 395803 (vietinis – 1007)
Tarnybinis mob.8 646 26182
El. paštas: egidijus.cesna@lsmuni.lt