Spausdinti

Stojančiųjų dėmesiui!

Dėmesio! Lietuvos sveikatos mokslų universitete studijų sutartys pasirašomos adresu Sukilėlių pr. 13, Kaunas (netoli Kauno klinikų).

Informacija dėl registracijos studijoms įmokos ir reikalingų dokumentų pasirašant studijų sutartį

Informacija dėl bendrabučių suteikimo

 

Lietuvos sveikatos mokslų universitete skelbiamas papildomas priėmimas į likusias laisvas vietas II pakopos studijų programose ir papildomas studijas 

Elektroninių studijų sutarčių pasirašymo LSMU studijų informacinėje sistemoje vadovas

Elektroninių priėmimo prašymų pateikimo LSMU studijų informacinėje sistemoje vadovas.

Prisijungimas prie LSMU studijų informacinės sistemos

2017 metų studentų  priėmimo taisyklės

Konkursinio balo skaičiuoklė

Stojant į LSMU prašymus teikti ir sutartis pasirašyti bus galima internetu

 

Prasideda priėmimas į studijas LSMU

Nuo šių metų birželio 26 d. prasideda priėmimas į antrosios pakopos (magistrantūros), pirmosios pakopos slaugos (įgijusiems slaugos profesinį bakalaurą) ir papildomąsias studijas.

Birželio 26 d. taip pat prasidės išankstinis priėmimas į pirmosios pakopos Socialinio darbo medicinoje studijų programos valstybės nefinansuojamas vietas. 

Prašymus  ir reikiamus dokumentus bus galima teikti prisijungus prie LSMU Studijų informacinės sistemos (naudojant Elektroninių valdžios vartų autentifikaciją), taip pat atvykus į Priėmimo komisiją.

Priėmimo komisijos darbo laikas:  darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 16.00 val.

Priėmimo komisijos adresas: Santakos slėnio Naujausių farmacijos ir sveikatos  technologijų centras (Sukilėlių pr. 13, Kaunas).

Telefonai pasiteiravimui:  8- 37  36 19 02; mob. tel. 8686 10 217.

 


Minimalūs rodikliai  stojantiems  2017 metais ir pretenduojantiems į visų sričių universitetinių studijų programų valstybės finansuojamas vietas

1. Išlaikytas Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinis brandos egzaminas, jeigu  asmuo vidurinį išsilavinimą įgijo  nuo 2015 m.

2. Ne žemesniu B1 lygiu pagal Bendruosius Europos kalbų metmenis išlaikytas Užsienio kalbos (anglų, vokiečių ar prancūzų) egzaminas, jeigu  asmuo vidurinį išsilavinimą įgijo  nuo 2015 m. Užsienio kalbos lygis būtų nustatomas, laikant brandos egzaminą arba tarptautinį egzaminą, patvirtinantį B1 (arba aukštesnį) lygmenį.

3. Išlaikytas Matematikos valstybinis egzaminas, išskyrus meno srities studijas. Šio punkto reikalavimai taikomi asmenims, vidurinį išsilavinimą įgijusiems  nuo 2016 m.

4.Asmenims, iki 2014 metų įskaitytinai, įgijusiems vidurinį išsilavinimą Lietuvoje, užsienio šalių institucijose ar pagal tarptautinių organizacijų švietimo programas, taip pat atleistiems nuo brandos egzaminų dėl ligos ir asmenims, turintiems įgytų ar įgimtų sutrikimų, pretenduojantiems į pirmosios pakopos ir vientisųjų studijų valstybės finansuojamas studijų vietas, minimalus rodiklis yra vidurinį išsilavinimą patvirtinantis dokumentas.

 

Pastaba: 

Šios nuostatos taip pat taikomos asmenims, pretenduojantiems į valstybės nefinansuojamas vietas.