Sveikatos psichologija (bakalauras)

Domiesi psichologija, ir domiesi taip, kad jau žinai, jog sparčiausiai besivystanti šiuolaikinės psichologijos mokslo šaka – sveikatos psichologija. Esi neabejingas žmogaus elgesiui ir jo mintims, pagauni save vėl ir vėl galvojantį apie aktualias mūsų dienų sveikatos psichologijos temas: liga ir sveikata, gyvenimo būdas ir sveikata, psichoaktyviųjų medžiagų vartojimas, asmenybė ir sveikata bei sveikatos/nesveikatos mados, streso įtaka sveikatai, ligos patirtis ir pamokos, medicinos personalo ir pacientų bendravimas, ligų įvairūs aspektai, sveikatos stiprinimas ir ligų profilaktika, sveikatos politika bei dar daug kitų temų, žmogaus elgesio niuansų...

Jei visa tai tau įdomu – pasirink LSMU bakalauro studijų programą „Sveikatos psichologija“.

Jei pasirinksi šią specialybę, tai tapęs LSMU studentu išsamiai susipažinsi su psichologijos mokslu teoriškai ir praktiškai.

Studijuojant tavęs laukia nepakartojami studentiški ispūdžiai ir studentų mainų galimybės bei ERASMUS mainų programa.

Baigę studijas LSMU, sveikatos psichologijos bakalaurai gali dirbti pirminio sveikatos priežiūros lygio institucijose, specializuotose klinikose, reabilitacijos, visuomenės sveikatos, psichikos sveikatos centruose, ugdymo, socialinės globos ir rūpybos bei kitose institucijose, kur teikiamos sveikatos paslaugos.

Be to, o tai labai svarbu, tavęs laukia profesinės karjeros ir tolesnių studijų galimybės.

Taigi, laukiam tavęs, nes tu jau žinai – būsi sveikatos psichologas!

 Džiuljeta Kulvietienė