Socialinis darbas medicinoje (bakalauras)

Socialinis darbas

Rimti sveikatos sutrikimai retai nesukelia psichosocialinių problemų ir atvirkščiai – sudėtingas ir ilgalaikes socialines problemas patiriantys žmonės dažnai pasižymi įvairaus pobūdžio sveikatos sutrikimais. Todėl kokybiška pagalba pacientui reikalauja integralaus paciento situacijos suvokimo ir šį suvokimą atitinkančios pagalbos. Tokia pagalba Vakarų šalyse teikiama jau daugiau kaip šimtmetį ir yra peržengusi tik medicininių paslaugų ribas.

 

Socialinis darbas medicinoje – vienintelė Lietuvoje tiesiogiai į sveikatos priežiūrą orientuota socialinio darbo studijų programa. Studijuodami Socialinį darbą medicinoje susipažinsite su Lietuvos sveikatos priežiūros sistema, įgysite ne tik socialinio darbo, bet ir medicininių žinių bei gebėjimų, leisiančių sėkmingai įsilieti į įvairių sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigų veiklą.

 

Kuo ši studijų programa unikali?

 

Stabilus ir patikimas universitetas. 2017 m. žurnalo „Reitingai“ duomenimis, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas yra trečias iš geriausiųjų.

 

Pripažinti dėstytojai – dalis programos dėstytojų įvertintos aukščiausiu Lietuvos Respublikos Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos apdovanojimu – „Gerumo žvaigžde“.

 

Patirtis. Socialinio darbo specialistai sėkmingai rengiami jau 15 metų.

 

Kokybė. Tarptautinių ekspertų akredituota maksimaliam šešerių metų laikotarpiui.

 

Mokymo bazė. Unikali Universiteto ir Klinikų mokymo bazė leis susipažinti su sveikatos priežiūros sistema „iš vidaus“.

 

Praktika. Studijuodami įgysite daug praktinės patirties sveikatos priežiūros ir socialinių paslaugų įstaigose, kuriose „gyvai“ susipažinsite su būsima profesija, įgysite naudingų profesinių įgūdžių.

 

Tarptautiškumas. Dalis studijų vyks kartu su užsienio universitetų studentais, taip pat puikios galimybės stažuotis užsienio universitetuose. Glaudžiai bendradarbiaujame su mokslininkais ir praktikais iš JAV, Nyderlandų, Vokietijos ir kitų šalių.

 

Tobulėjimo galimybės. Mums svarbu, kad taptumėte ne tik gerais profesionalais, bet ir tobulėtumėte kaip asmenybės.

 

Atviros perspektyvos. Galimybė tęsti studijas magistrantūroje Lietuvos sveikatos mokslų universitete (visuomenės sveikata, sveikatos vadyba), taip pat kituose šalies ar užsienio universitetuose.

11

   

 3

 

4

 

 

 Atsiliepimai apie studijų programą

„Galiu teigti, kad šios studijas augina asmenybę, moko pamatyti ir įžvelgti tai, ko kiti galbūt net nemato. Studijuodami socialini darbą mes gilinamės ir į save patį, kadangi yra svarbu pažinti save, išmokti padėti sau, kad galėtum padėti kitiems

Eglė, III kurso studentė

 

„Studijų metu pažinau savo stipriąsias ir silpnąsias puses, kurias galėjau tobulinti įvairių praktikų metu ir paskaitose“

Rūta, absolventė

 

„Studijų programą baigusi socialinė darbuotoja pasižymi aukšta kompetencija, atsakingumu, įsiklausymu į kiekvieną situaciją ir kiekvieną žmogų. Puikiai moka spręsti konfliktines situacijas. Galiu drąsiai pavesti jai įvairias užduotis – atlieka geriau nei galėjau tikėtis”

R. Kabašinskienė. Kauno Slaugos ligoninės direktorė

 

„Džiaugiamės, kad universitetas paruošia savo sritį išmanančias ir nuolat ja besidominčias asmenybes, kurios pasižymi iniciatyva, atkaklumu siekiant tikslų, plačiu požiūriu į žmogų. Ypač praverčia studijų metu įgytos ir socialinės ir medicininės žinios“

(M.L. Vasiliauskienė, Smalininkų Senjorų namų direktorė)

 

„Žmonių tarpusavio ryšiai ir santykiai yra pagrindinis šios programos akcentas. Studentai mokosi ne tik teoriškai pažinti, kas yra žmogaus orumas, laisvas apsisprendimas, bet ir patys patiria šiuos principus santykyje su dėstytojais ir klientais“

prof. W. D. Harrison, Rytų Karolinos universitetas, JAV

Facebook 

Mes Socialiniame tinkle

 Atsisiųsk studijų programų lankstinuką

 

Pastaba: į pirmoios pakopos (bakalauro) nuolatinių studijų programą „Socialinis darbas medicinoje“ vykdomas išankstinis priėmimas. Šis priėmimas skirtas tik tiems asmenims, kurie pageidauja studijuoti valstybės nefinansuojamoje vietoje ir 2016 m. ir anksčiau yra įgiję vidurinį arba atitinkantį išsilavinimą.

Prašymai dalyvauti konkurse priimami ir registruojami nuo 2017-06-26 iki 2017-07-14 darbo dienomis nuo 9.00 val. iki 16.00 val.

Daugiau informacijos: http://www.lsmuni.lt/media/dynamic/files/12284/taisykls_internetui_pataisymas_06_01pdf.pdf.