Spausdinti

Nauja studijų programa „Medicininė chemija“

                                                                                                                                                                 

Vertingiausias dalykas – žinoti kaip

Kodėl verta rinktis

Farmacijos ir farmacinių biotechnologijų pramonė Lietuvoje – nuolat besiplečianti pramonės šaka. Užsienio kapitalo vaistų gamybos įmonės aktyviai steigia savo filialus mūsų šalyje, todėl kompetentingų specialistų poreikis vis auga. Ši nauja, ypač perspektyvi tarpuniversitetinė studijų programa vykdoma dviejų lyderiaujančių Lietuvos aukštųjų mokyklų – Kauno Technologijos Universiteto ir Lietuvos Sveikatos Mokslų Universiteto. Tai tarpdisciplininė studijų ir mokslinių tyrimų sritis, sutelkianti chemiją, biologiją, farmaciją ir kitas mokslo šakas medikamentų kūrimui bei vystymui. Programos tikslas – parengti kvalifikuotus, motyvuotus ir kūrybingus specialistus, turinčius gilių medicininės chemijos žinių bei tyrimų įgūdžių ir gebančius formuluoti bei spręsti medicininės chemijos mokslo ir farmacijos pramonės problemas, siekiančius dirbti aukštųjų technologijų mokslo ir pramonės įmonėse, kuriančiose, gaminančiose ar tiekiančiose farmacinius preparatus.


Studijų trukmė – nuolatinės, 2 metai

Kvalifikacija - Chemijos magistras

Reikalavimai

Įgijusiems universitetinį bakalauro laipsnį: Fizinių, technologijos ar biomedicinos mokslų studijų srities bakalauro kvalifikacinis laipsnis.

Įgijusiems koleginį bakalauro laipsnį: Fizinių, technologijos ar biomedicinos mokslų studijų srities profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir 60 kr. Papildomosios studijos.


Papildomi reikalavimai

Bakalauro diplomo priedėlyje turi būti ≥ 30 kr. chemijos studijų krypties dalykų.

Pabaigęs studijas turėsite žinių ir gebėjimų, reikalingų dirbti aukštųjų technologijų farmacijos įmonėse ir tyrimų centruose, mokėsite savo žinias ir įgūdžius taikyti kryptingos vaistinių medžiagų paieškos, vaistų kūrimo, gamybos, kokybės kontrolės ir platinimo srityse. Tapę Medicininės chemijos magistrantūros studijos absolventais Jūs gausite jungtinį diplomą ir jo priedėlį, pasirašytą abiejų universitetų. Būsite laukiami chemijos, farmacijos, farmacinių biotechnologijų pramonės įmonėse, galbūt šios studijos jus paskatins įkurti savo verslą.

 

Kontaktai: Lietuvos Sveikatos Mokslų Universitetas, A. Mickevičiaus g. 9, LT 44307 Kaunas.

Tel. +370 37 36 19 02 , 868610217, 327208