Spausdinti

Medicininė ir veterinarinė biochemija

Bakalauro studijų programa

Studijų krypties grupė Gyvybės mokslaijaron-nix-643585-unsplash.jpg (2832x3965)

Studijų kryptis Biochemija

Fakultetas Medicinos

Priėmimo reikalavimai:

Konkursinio balo sandara bendruoju priėmimu stojantiems į nuolatinės formos studijų programas

Priimtųjų 2017 m. konkursiniai balai

Studijų trukmė 3,5 metų, forma nuolatinė, baigus suteikia gyvybės mokslų bakalauro kvalifikacinis laipsnis, medicinos ir veterinarijos biochemiko profesinė kvalifikacija

Medicininės ir veterinarinės biochemijos studijų programa ruošia verslius ir iniciatyvius biochemijos specialistus, kurie atliktų laboratorinius tyrimus žmogaus ir gyvūnų ligų diagnostikos, aplinkos stebėsenos, maisto ir žemės ūkio produktų bei žaliavų kontrolės srityse.

Kodėl verta studijuoti?

Jei domitės medicina,veterinarija, tiksliais ir sudėtingais laboratoriniais tyrimais, tačiau netraukia dirbti tiesiogiai su pacientais – rinkitės atidumo, kruopštumo, gilių žinių reikalaujančią, suteikiančią įdomių profesinių iššūkių medicinos ir veterinarijos biochemiko specialybę.

Naujausia laboratorine įranga aprūpintose LSMU laboratorijose atliekami įvairiausi sudėtingi tyrimai. Štai tarkime, diagnostinėms laboratorijoms reikalingi specialistai, nusimanantys apie molekulinius virsmus organizmuose ir gebantys pasinaudoti naujausiomis medicinos technologijomis. Tai – tik viena galimų biochemiko karjeros sričių.

Medicininės ir veterinarinės biochemijos studijų programa ugdo tyrėjo erudiciją, biocheminių problemų sprendimo ir praktinio darbo gebėjimus, suteikia mokslinio darbo pagrindų, parengia studijoms magistrantūroje.

Ko mokysitės?

studijoslsmu.jpg (3266x4898)Studijų metu bus dėstomos tokios disciplinos, kaip bendroji biologija ir bendroji genetika,bendroji, neorganinė, organinė, bioorganinė chemija,biologinė fizika, informacinės technologijos, histologija,mikrobiologija, bendroji ir molekulinė patologija, žmogaus ir gyvūnų fiziologija, instrumentinės analizės metodai, klinikiniai hematologiniai ir imunologiniai tyrimai, biotechnologija ir genų inžinerija, ir kt.

Atliksite praktiką moderniose LSMU diagnostinėse laboratorijose, biomedicinos ir veterinarijos sričių mokslinėse laboratorijose.

Pagal ERASMUS+ ir kitas akademinių mainų programas galėsite išvykti studijoms ar praktikai į užsienio šalių universitetus.

Kuo dirbsite baigę studijas?

Laboratorinius tyrimus atliekančiose žmogaus ir gyvūnų ligų diagnostikos, aplinkos stebėsenos, maisto ir žemės ūkio produktų bei žaliavų kontrolės srityse.

Tolesnių studijų galimybės

Baigus šią pirmosios pakopos universitetinių studijų programą, studijas galima tęsti LSMU ir kitų universitetų magistrantūros studijų programose.