Spausdinti

Periodinio – privalomojo radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje

2018 m. lapkričio 26 – 28 dienomis LSMU Veterinarijos akademijoje, Maisto saugos ir kokybės katedroje vyks kursai asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą (mokyti organizuoti ir užtikrinti Radiacinės saugos centro išduotos licencijos ar laikinojo leidimo sąlygų laikymąsį, užtikrinti darbuotojų, pacientų ir padedančiųjų asmenų saugą vykdomų procedūrų metu), tema: Periodinio – privalomojo radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“ (Jau išklausiusiems kursą “Pradinio – privalomojo radiacinės saugos mokymo programa asmenims, atsakingiems už radiacinę saugą veterinarijoje“).

Programos apimtis 17 val.  (0,6 ECTS).

Radiacinės saugos centro sprendimu šis kursas įvertintas kaip atitinkantis atsakingųjų už radiacinę saugą veterinarijoje periodinių privalomųjų mokymų reikalavimus, o asmenys, išklausę kursą ir išlaikę egzaminą, įgyja teisę toliau būti atsakingais už radiacinę saugą veterinarijoje.

Mokymai vyks adresu: Tilžės g. 18, Kaunas, LSMU Veterinarijos akademija, 4 rūmai, 208 kab., pirmas susitikimas vyks lapkričio 26 d. 9.00 val.

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2018-03-07 Nr. V-199 kursų kaina vienam asmeniui 70,55 EUR (+6,00 eur už pažymėjimą).

Norintieji dalyvauti kursuose  turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU816 (https://medas.lt/kursas/165481806).

Įėjus, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei pildant savo paskyrą nerasite reikiamos įstaigos, pasirinkite brukšnelį. Norintys gauti sąskaitą-faktūrą, savo paskyroje turi įrašyti įmonės rekvizitus.

Registracija prasideda spalio 24 d. Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kelialapis su sąskaita apmokėjimui.

Mokėjimo kvitą ar banko išrašą pateikti registruojantis į kursus pirmąją kursų dieną.

Dėl registracijos klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060) dėl kursų informacijos:  andrius.stepaniukas@lsmuni.lt

Maksimalus kursantų skaičius 20 žmonių.