Neuromokslai: nuo teorijos link praktikos

Penktadienis, 2018 m. balandžio 27 d.

XVII metinė mokslinė-praktinė konferencija NEUROMOKSLAI: nuo teorijos link praktikos
Laikas: 2018 m. balandžio 27 d.
Vieta: LSMU Neuromokslų instituto Palangos klinikos konferencijų salė (J. Šliūpo g. 7 /Vydūno al. 4, Palanga)

Konferencijos dalyviams bus išduodami 8 val. LSMU kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai – skirti visų specialybių gydytojams ir slaugytojams, ergoterapeutams, kineziterapeutams, psichologams, socialiniams darbuotojams. Dalyvio mokestis – 20 eurų, studentams, rezidentams ir slaugytojams – 10 eurų, (mokant nuo 2017-04-23 – 30 eurų). Pasiteiravimui 8 460 30012. el. paštu Palangos.klinika@lsmuni.lt.

Registracijos mokestį pervesti į „Lietuvos kaukolės pamato chirurgų“ draugijos sąskaitą Nr. LT 10 7044 0600 0346 2042 (AB SEB Bankas), nurodant savo vardą, pavardę, mokėjimo paskirtis – konferencijos mokestis (nurodyti specialybę).

Programa: https://goo.gl/et6Jk3.

 Šeštadienis, 2018m. balandžio 28 d.

Tradiciškai minint medicinos darbuotojų dieną kviečiame dalyvauti XII-ame sveikatinimo renginyje „Pasirūpink ir savo sveikata – Cura te ipsum“ (šiaurietiškas ėjimas, bėgimas, vaikščiojimas ir kt.) Palangos botanikos parke, prie Rotondos.
Renginio tikslas – populiarinti aktyvią fizinę veiklą, kaip vieną iš sveikatos stiprinimo būdų, taip pat atkreipti dėmesį, kad patys medicinos darbuotojai, paskyrę savo gyvenimą sveikesnės ir geresnės visuomenės kūrimui, turėtų labiau rūpintis ir savo sveikata.

Registracijos pradžia – 9:00 val., registracijos vieta – Palangos botanikos parkas, prie Rotondos.

Prieš renginio startą vyks šiaurietiško ėjimo technikos mokymai, mankšta – apšilimas, džiugins Palangos saviveiklos kolektyvų koncertas. Kiekvienas dalyvis galės pasirinkti jam priimtiną nuotolį ir būdą kaip jį įveikti: bėgant ristele, bėgant greičiui ar einant. Visiems renginio dalyviams įteiksime renginio atminimo dovanėles.

Maloniai kviečiame visus, palaikančius šią idėją dalyvauti renginyje.
Svarbiausia dalyvauti, o ne varžytis!

Startas – 11:00 val.

Po renginio, pikniko metu pabendrausime Palangos botanikos parke Skautų slėnyje, vaišinsimės žemaitišku kastiniu ir kareiviška koše.