Spausdinti

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Kalbų studijos aukštojoje mokykloje“

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kalbų  ir edukacijos katedra, Vilniaus kolegijos Užsienio kalbų centras, Šv. Ignaco Lojolos kolegija  ir Aleksandro Stulginskio universiteto Kalbų katedra kviečia nehumanitarinio profilio aukštųjų  mokyklų kalbų dėstytojus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Kalbų studijos aukštojoje mokykloje“.

Konferencijoje laukiame  dalyvių ne tik iš Lietuvos universitetų  ir kolegijų, bet ir  mūsų partnerių iš  Valencijos (Ispanija), Brno Masryko (Čekija), Plovdivo medicinos (Bulgarija) universitetų.

Išlaikydami  ilgametę tradiciją, planuojame  aptarti profesinės užsienio kalbos mokymosi, kalbų mokymosi metodų, informacinių technologijų naudojimo mokantis kalbų  bei kalbų studijų organizavimo klausimus, diskutuoti profesinės terminologijos, kalbos teorijos ir praktikos temomis. Svarbią vietą konferencijoje skiriame lietuvių kalbos mokymosi problemoms – bus aptariamos ir  specialybės kalbos, ir lietuvių kaip užsienio kalbos studijos.

Visi pranešimų tekstai bus spausdinami konferencijos leidinyje, o geriausi, atitinkantys moksliniams straipsniams keliamus reikalavimus, bus rekomenduojami spausdinti žurnale „Kalbos“.

Konferencija vyks 2018 m. lapkričio 9 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Kalbų ir edukacijos katedroje (M. Jankaus g. 2, Kaunas).

Svarbios datos:
Registraciją ir santrauką siųsti iki 2018 m. rugsėjo 2 d.
Apie priimtus pranešimus informuosime iki 2018 m. rugsėjo 16 d.
Pranešimo tekstą atsiųsti iki 2018 m. rugsėjo 30 d.

Išamią informaciją apie konferenciją  ir registracijos nuorodą rasite čia: http://bit.ly/KalbuStudijosAukstojojeMokykloje.

Konferencijai pateikiamų straipsnų reikalavimai: http://lsmuni.lt/media/dynamic/files/15077/priedas_2018lt.pdf.