Didžiausias Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginys „Life Sciences Baltics“

Rudenį didžiausias Baltijos šalyse gyvybės mokslų renginys „Life Sciences Baltics“ suburs apie 30 gyvybės mokslų startuolių iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Ankstyvosios stadijos gyvybės mokslų startuoliams bus pasiūlyti dviejų dienų nemokami intensyvūs verslumo mokymai, o dešimt geriausių turės galimybę pristatyti savo idėją investuotojams ir visuomenei.

„Lietuva, Latvija ir Estija gali didžiuotis gabiais specialistais, galimybe naudotis inovacijomis ir gerai išvystyta mokslinių tyrimų infrastruktūra. Dauguma Baltijos šalyse įsteigtų gyvybės mokslų startuolių yra labai entuziastingi ir kupini idėjų. Jiems trūkta vieno – stumtelėjimo komercinės sėkmės ir tarptautinio pripažinimo link, o „Life Sciences Baltics“ programa startuoliams būtent šią galimybę ir suteikia“, – sako Daina Kleponė, „Versli Lietuva“ generalinė direktorė.

Ketvirtą kartą „Life Sciences Baltics“ forumą organizuojančios „Versli Lietuva“ vadovė kviečia Baltijos šalių gyvybės mokslų startuolius, turinčius novatoriškų idėjų, pasinaudoti proga ir sužinoti, kaip tinkamai išnaudoti startuolių verslo potencialą bei užtikrinti, kad jų kuriami produktai būtų paklausūs.

Dalyvaudami dviejų dienų nemokamuose meistriškumo mokymuose startuoliai turės galimybę išmokti, kaip geriau optimizuoti savo verslo modelius bei prisistatyti su potencialiems investuotojams. Geriausią idėją verslo idėjų konkurse „Pitch Challenge“ pristatęs startuolis bus apdovanotas specialiais prizais – mentoryste pas pagrindinį mokymų programos rėmėją „Johnson & Johnson Innovation“. Taip pat nugalėtojų komandai numatytas vienos savaitės mokymosi ir bendradarbiavimo vizitas JAV biomedicinos klasteryje „Akron Biomedical Corridor“.

„Life Sciences Baltics“ programa startuoliams jau tapo forumo tradicija. Gyvybės mokslų startuoliai turi puikią galimybę įgyti naujausių žinių ir sužinoti apie naujausius gyvybės mokslų laimėjimus. Startuoliai forume gali užmegzti pažintis, apsikeisti idėjomis ir užmegzti ryšius su forumo dalyviais, investuotojais, gyvybės mokslų profesionalais ir kitais startuoliais.

Tarp praeito forumo „Life Sciences Baltics“ startuolių idėjų konkurso „Pitch Challenges“ laimėtojų yra Lietuvos bendrovės: Vilniuje įsikūrusi lazerinių technologijų bendrovė „Integrated Optics“ ir bendrovė „Ferentis“, gaminanti biosintentines medžiagas ir Latvijos bendrovė „Koatum“, kurianti medicininių implantų apvalkalus.

„Life Sciences Baltics“ startuolių mokymo programa vyks Vilniuje rugsėjo 24–25 d., likus dviem dienoms iki forumo „Life Sciences Baltics“, kuris rengiamas kas dvejus metus. Startuolių registracija vyksta iki liepos 1 d. „Life Sciences Baltics“ tinklalapyje www.lsb2018.com

Apie forumą „Life Sciences Baltics“

„Life Sciences Baltics“ – tai vienintelis tarptautinis gyvybės mokslų forumas Baltijos šalyse ir vienas iš didžiausių Šiaurės šalių regione. Forume dalyvauja biotechnologijų, farmacijos pramonės ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio. Forumo metu rengiama konferencija, paroda, B2B susitikimai ir startuolių mokymo programa. „Life Sciences Baltics“ vyks rugsėjo 26–27 d. Vilniuje, „LITEXPO“ parodų ir kongreso centre. Oficiali šių metų forumo globėja – Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Daugiau informacijos:

Gabrielė Klusienė

„Versli Lietuva“ komunikacijos projektų vadovė

Tel. +370 60788498

El. paštas: g.klusiene@verslilietuva.lt