Sportuokime drauge

Liepos 1–8 dienomis sveikatos priežiūros specialistus kviečiame dalyvauti Marselyje (Prancūzija) vykstančiose 38-osiose „Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynėse 2017“. Savo jėgas gali išbandyti ne tik profesionalai sportininkai, bet ir aktyvaus laisvalaikio mėgėjai. Marselyje vykstančiose žaidynėse dalyvių lauks įvairios sporto varžybos, futbolo ir regatos turnyrai, daugiau kaip 20 sporto renginių ir nugalėtojų apdovanojimai.

"Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynėse“ kasmet dalyvauja apie 2000 dalyvių. Šiemet tikimasi sulaukti rekordinio skaičiaus dalyvių iš daugiau kaip 70 valstybių.

„Šios žaidynės yra galimybė varžytis savo mėgstamoje sporto srityje, puikioje atmosferoje ir patirti naujų įspūdžių“, – teigia žaidynių organizatoriai.

Sveikatos priežiūros specialistai varžysis  krepšinio, stalo teniso,  futbolo, badmintono, tinklinio, plaukimo,  bėgimo rungtyse.  Netrūks veiklos ir loginio mąstymo entuziastams, nes save bus galima išbandyti  šachmatų, kortų, orientavimosi varžybų rungtyse. Ekstremalaus sporto mėgėjai galės varžytis šaudymo, dziudo ir jėgos pakėlimo rungtyse.

Daugiau informacijos apie „Pasaulio medicinos ir sveikatos žaidynes 2017“ ir registraciją

 

LSMU Sporto instituto Sporto centras kviečia Universiteto bendruomenę sportuoti drauge visus metus

Treniruotės LSMU studentams                                                                                  

Treniruotės LSMU darbuotojams

Nemokamos Zumba pamokos