Sėkmingas LSMU studentų startas

VytauteGan žvarbų šeštadienį balandžio 22 d. Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) lengvosios atletikos rinktinė pradėjo bėgimų sezoną Vilniuje Lietuvos studentų kroso čempionate Jono Pipynės ir Felicijos Karoblienės taurėms laimėti. Šiose varžybose buvo pasiekta ilgai laukta čempioniška pergalė – LSMU Veterinarinės medicinos IV kurso studentė Vytautė Pabiržytė tapo Lietuvos universitetų studentų kroso 1000 m bėgimo rungties čempione.

Kitą dieną Kauno „Ąžuolyno bėgime“ Vytautė Pabiržytė iškovojo dar vieną pergalę – ji nugalėjo 15 km bėgimo rungtyje. „Ąžuolyno bėgimas“ sukvietė per 2000 bėgikų į legendinį S. Dariaus ir S. Girėno stadioną ir Ąžuolyno parką. LSMU bendruomenės sportuotojai dalyvavo pačiose įvairiausiose distancijose – nuo 15 km Brum Brum, 10 km Activus, 5 km Hummel, 3 km Fun run iki 400 metrų rungties bėgimo kartu su šeimos nariais. Savo jėgas darželinukai ir pradinių klasių moksleiviai išbandė tradiciškai 100 metrų, o vyresni moksleiviai – 400 metrų distancijose. Nepaisant sunkių akimirkų distancijose dalyviai liko patenkinti renginiu, pagerintais asmeniniais rezultatais ir apdovanojimais.

LSMU Sporto instituto Sporto centro kolektyvas sveikina varžybų dalyvius su sėkmingu sezono startu. Kviečiame ateityje kartu su LSMU komanda dalyvauti rengiamose varžybose. Pasirengti varžyboms galima lengvosios atletikos treniruotėse,kurios vyksta pirmadieniais, antradieniais ir ketvirtadieniais 17:30–19:00 val. LSU Lengvosios atletikos treniruočių aikštyne šalia S. Dariaus ir S. Girėno stadiono (Sporto g. 6). Daugiau informacijos el. p. virginija.bertasiute@lsmuni.l