Rektorius absolventams: šaunuoliai, baigėte vieną stipriausių universitetų

„Visada sakau, kad jūs esate šaunuoliai, jog pasirinkote, galiu drąsiai teigti, vieną stipriausių universitetų Lietuvoje“, – trečiadienį, sausio 31 dieną, naujuosius Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) absolventus diplomų įteikimo šventėje sveikino rektorius prof. Remigijus Žaliūnas. Jis džiaugėsi, kad Universitetą atstovavę jau diplomuoti sveikatos mokslų specialistai studijas puikiai suderino su studentiška veikla. „Jei nesuprantate dabar, tai suprasite ateityje, kad tai buvo pats gražiausias jūsų gyvenimo laikotarpis“, – susirinkusiems į iškilmingą Senato posėdį, kurio metu įteikti bakalauro ir magistro diplomai, sakė Universiteto rektorius.

Sveikindamas absolventus rektorius prof. Remigijus Žaliūnas neužmiršo ir į neeilinę šventę susirinkusių jau diplomuotų sveikatos specialistų tėvų. Pasak jo, studijas LSMU baigusios atžalos yra pati geriausia gyvenimo investicija, todėl šią dieną būtina švęsti. „Švęskite, tai yra jūsų, jūsų šeimos ir artimųjų diena“, – linksmai nusiteikusiems neeilinės šventės dalyviams sakė LSMU rektorius prof. Remigijus Žaliūnas.

Naujuosius Universiteto absolventus sveikino ir LSMU Senato pirmininkas, LSMU MA Kardiologijos instituto direktorius prof. Rimantas Benetis. „Šiuo momentu, kai jūs laikote diplomus, atsiveria daugybė kelių ir galimybių. Rinkitės tuos kelius ir sprendimus išmintingai ir drąsiai“, – teigė Senato pirmininkas. Prof. Rimantas Benetis linkėjo nepamiršti Universiteto, nes studijų akimirkos liks ne tik LSMU studentų, bet ir dėstytojų atmintyje.

Šią įsimintiną dieną fakultetų dekanai savo studentų taip pat nepamiršo. „Mes labai jumis džiaugiamės ir tikiuosi, kad galėsime tai daryti ateityje. Dėkojame jums už tai, kad buvote čia, taip pat ir jūsų tėvams. Linkiu jums visada rasti kelią atgalios – jūs esate visada laukiami“, – linkėjo Veterinarijos fakulteto dekanė prof. Vita Riškevičienė.

Diplomuotus sveikatos specialistus sveikinusi Slaugos fakulteto dekanė prof. Jūratė Macijauskienė linkėjo, kad ši graži diena būtų kuo įsimintinesnė ir nuspalvintų kiekvieno absolvento būsimą kasdienybę. „Tikiu, kad mes susitiksime tiek Alma mater profesiniuose renginiuose, tiek gyvenimo padovanotuose maloniuose susitikimuose“, – kalbėjo prof. Jūratė Macijauskienė.

Farmacijos fakulteto dekanė prof. Ramunė Morkūnienė neeilinėje absolventų šventėje diplomui suteikė didelę simbolinę prasmę. „Tikiu, kad diplomas jums suteikia ne tik žinių, bet ir pasitikėjimą savimi, subrandino jus naujiems siekiams, taip pat padėjo surasti savo vietą gyvenime ir ieškoti to darbo, kuris jums teiks džiaugsmo.“ Iškart po dekanės sveikinimo, laikantis Universiteto profesinių specialybių tradicijų ir kultūros, perskaitytas farmacijos magistrų pasižadėjimas.

Diplomų įteikimą švenčiantiems absolventams Medicinos fakulteto dekanas prof. Algimantas Tamelis linkėjo nebijoti didžiuotis savo nuveiktais darbais. „Noriu palinkėti, kad jūs visada didžiuotumėtės savo pasirinkimais ir savo pasiekimais. Būkite laimingi“, – sakė dekanas. Jam pritarė ir Gyvulininkystės technologijos fakulteto dekanas doc. dr. Rolandas Stankevičius, naujiesiems sveikatos mokslų specialistams palinkėjęs sėkmės pasirinktame kelyje.

Sausio 31 dieną vykusio iškilmingo LSMU Senato posėdžio metu bakalauro ir magistro diplomai įteikti Medicinos, Farmacijos, Slaugos, Veterinarijos ir Gyvulininkystės technologijos fakultetų absolventams. Absolventams įteikus diplomus, šventę dalyviai užbaigė simboliškai – sugiedojo studentų himną „Gaudeamus igitur“.