Profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai „Augalinių maisto produktų ir žaliavų cheminės ir biologinės saugos aspektai“

2019 m. gegužės 24 d. LSMU Veterinarijos akademijoje Maisto saugos ir kokybės katedroje, adresu Tilžės g. 18, Kaunas, organizuojami profesinės kvalifikacijos tobulinimo kursai Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos tarnautojams bei kitiems besidomintiems aukštąjį išsilavinimą turintiems specialistams, kurių tema „Augalinių maisto produktų ir žaliavų cheminės ir biologinės saugos aspektai“.

Programos apimtis 8 val. (0,3 ECTS).

Vadovaujantis LSMU Rektoriaus įsakymu 2016-11-10 Nr. V-977 kursų kaina vienam asmeniui 32,17 EUR (+5.30 EUR už pažymėjimą).

Norintys dalyvauti kursuose turi registruotis www.medas.lt. Kurso kodas KMU828 (https://medas.lt/kursas/112966411). Jei esate LSMU darbuotojas, pažymėkite tai registruojantis.

Neprisijungusiems, spausti „naujo specialisto registracija“, užpildyti savo vartotojo paskyrą ir susikurti prisijungimo duomenis: vartotojo vardą ir slaptažodį. Prisijungę pagal šiuos duomenis, tapsite sistemos vartotoju ir galėsite pateikti paraišką į kursą. Jei, pildant savo paskyrą, nerasite reikiamos darbo įstaigos, pasirinkite brūkšnelį.

Registracija vyksta nuo rugsėjo 24 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. Užsiregistravusiems kursų dalyviams bus išsiųstas kelialapis su sąskaita apmokėjimui. Maksimalus kursantų skaičius 30 žmonių. Nesusirinkus pilnai grupei, kursai vykdomi nebus.

Mokėjimo kvitą ar banko išrašą pateikti atvykus į kursus.

Dėl registracijos klausimų kreiptis: marija.ivaskiene@lsmuni.lt (tel.: 869934060), dėl kursų programos informacijos: elena.bartkiene@lsmuni.lt.