Spausdinti

Pažintinė diena su farmacija

Ankstų spalio 4-osios rytą Farmacijos fakulteto pirmakursiai ir Studentų farmacininkų draugijos nariai skubėjo į Lietuvossfd1_450.jpg (675x450) medicinos ir farmacijos istorijos muziejų. Mat vyko kasmetis SFD renginys „Fuksų pažintinė diena su farmacija“.

Nedrąsius pirmakursius pasveikino SFD prezidentas Simas Šileika. Jis palinkėjo sėkmės moksluose ir prižadėjo nepamirštamą, kupiną linksmybių dieną.

Pirmakursiams ši diena prasidėjo nuo supažindinimo su pirmuoju kursu. Vyresni kolegos papasakojo, kokie dalykai laukia pirmajame kurse, kokios atsiskaitymo formos. Papasakota apie galimybes išvykti studijuoti į užsienį metams arba pusmečiui arba tiesiog vasaros praktikos mainams į pasirinktą pasaulio šalį!

Susipažinę su farmacijos studijomis, pirmakursiai buvo suskirstyti į komandas. Jie turėjo pagal pateiktas mįsles atspėti pačias žymiausias Kauno vietas, kuo greičiau ten nubėgti ir įvykdyti jiems skirtas užduotis.

Pasibaigus poros valandų lakstymo po Kauną maratonui – pirmakursiai kartu su SFD’diečiais nuėjo į LSMU bendrabučius. Ten turėjo sugalvoti savo komandos pavadinimą, prisistatymą ir šūkį. Vakarop susirinkę prie Kauno rotušės turėjo pristatyti jį kitoms komandoms.

Laimėjo draugystė ir visi pirmakursiai bei vyresni kolegos buvo pavaišinti picomis. Studentų farmacininkų draugija džiaugiasi gausiu pirmakursių būriu ir tikisi, kad ši graži tradicija neišblės!

Gytė Malciūtė