LSMU tapo ECHAlliance nariu

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas 2018 m. vasario 21 d. buvo priimtas į Jungtinį Europos sveikatos aljansą (European Connected Health Alliance – ECHAlliance), kuris yra viena didžiausių bendradarbiavimo platformų, jungiančių verslą, investuotojus, viešąjį sektorių, mokslininkus ir nevyriausybines organizacijas. Aljansas glaudžiai bendradarbiauja su Europos Komisija, centriniais ir regioniniais valdžios padaliniais,  įtakingomis pasaulinėmis organizacijomis.

ECHAlliance skatina šalis, miestus ir regionus kurti skaitmeninių sprendimų sveikatai ekosistemas, tarpusavyje bendradarbiauti įveikiant įvairiausius sveikatos sistemai kylančius iššūkius.

Bendradarbiaujant su ECHAlliance sukurtos sėkmingos ekosistemos Graikijoje, Belgijoje, Ispanijoje, Čekijoje, Danijoje, Estijoje, Airijoje, Jungtinėje Karalystėje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Kanadoje, Prancūzijoje, Lenkijoje ir Slovėnijoje.

Narystė aljanse neabejotinai sustiprins Universiteto pozicijas ir tarptautinius ryšius kuriant ir vystant sveikatos inovacijas, taip pat pritaikant jas praktikoje.

Daugiau informacijos:

Justina Januševičienė
justina.januseviciene@lsmuni.lt; Tel. Nr. 8670 26450
LSMU Sveikatos inovacijų vystymo centras